Ekim 15, 2022

Yakım Miktarı Azalan Meme Coin Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

Geçen hafta meme coin ekibi, Shiba Eternity oyununu Android ve iOS platformlarında kullancıların hizmetine sundu. Ekip, Vietnam ve Avustralya’daki ilk test aşamasından sonra oyunu dünya çapında başlattı. İlk test raporları, Shiba Eternity Collectible kart oyununun dikkatleri üzerine topladığını gösteriyor.

Oyun Android’de, dünya çapında 100.000’den fazla indirildi ve kullanıcılardan 11.500 incelemede 4.6 puan aldı. Shiba Inu ekibine göre, Shiba Ethernity, bugüne kadar piyasaya sürülen en karmaşık tahsil edilebilir kart oyunlarından biri.

Shiba Eternity oyunu Android’de çıkmadan önce 6 Eylül’den beri iOS’ta zaten mevcuttu. Oyun Apple kullanıcıları arasında da ses getirmeyi başardı. Çok kısa bir süre içinde Shiba Eternity, Apple App Store’da en çok indirilen 20 oyun listesine girdi.

SHIB sahibi sayısı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

Shiba Eternity oyunu dikkatleri üzerine toplarken, CryptEye adlı başka bir hizmet, SHIB ordusunun yeni bir dönüm noktasına ulaştığını bildirdi.
Eylül 2022’nin son ayında Shiba Inu, 100.000’den fazla yeni SHIB sahibi kazandı. Şu an itibariyle toplam 2.203.375 kullanıcı meme coin SHIB’i elinde tutuyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Shiba Eternity tahsil edilebilir kart oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana, Shiba Inu ekosistemine 10.000 kullanıcı daha katıldı. Shiba Eternity’nin piyasaya sürüldüğü gün, 2.200’den fazla kullanıcı girişi oldu.

Geçen ay boyunca, Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi satış baskısı altındaydı ve fiyatının yüzde 10’undan fazlasını kaybetti. Basın zamanı itibariyle, SHIB kripto para birimi şu anda 5.5 milyar dolarlık bir piyasa değeri ile 0.00001011 dolardan işlem görüyor.

Elon Musk SHIB’yi kabul ediyor

Dünyanın en zengin girişimcilerinden Elon Musk son zamanlarda parfüm markası “Burnt Hair” ile ilgileniyordu ve lansman gününde 1 milyon dolar değerinde 10.000’den fazla parfüm sattı. Dogecoin hayranı olan Musk, kullanıcıların parfümü DOGE kripto para birimiyle satın alabileceğini söyledi.

Elon Musk, bu parfümü diğer kuruluşu Boring Company altında satıyor. Söz konusu şirket, ödeme işlemcisi BitPay aracılığıyla ödemelere izin vereceklerini onayladı. Sonuç olarak, kullanıcılar parfümü SHIB kripto para birimi aracılığıyla da satın alabilecekler.

Meme Coin Yakım Oranı Düştü

Shibburn izleme platformu tarafından sağlanan verilere göre, son 24 saat içinde, meme coin yakım oranı, 63 milyon (63.197.921) SHIB’nin yakıldığı önceki 24 saatlik döneme kıyasla %88.73 oranında azaldı. Son 24 saatte SHIB ordusunun ortak çabalarıyla toplam 14.671.112 meme coin ölü-kullanılmayan cüzdanlara gönderildi.

Meme Coin, Shiba Inu yakım oranı

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Crypto News Flash
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?