Mastercard’tan Popüler Altcoin ile Web3 Anlaşması!

Önde gelen ödeme kurumlarından birisi olan Mastercard, Web3 çalışmaları için yeni bir duyuru yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamada Polygon blockchain kullanılarak  “müzik sanatçılarını” destekleme programı başlatılacak.

Polygon’un da yaptığı açıklamaya göre, başlatılan yeni program gelecek vadeden sanatçılara Web3 aracılığıyla destek sunacak. Projenin Mart 2023’te başlatılması planlanıyor.

Polygon ve Mastercard’ten İşbirliği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Visa ve Mastercard başta olmak ödeme ve bankacılık devleri Web3 çalışmalarını hızlandırıyor.

Meme Coin'de Yakım Çılgınlığı: 5 Trilyon Token Yakıldı!

Yapılan yeni açıklamada Mastercard, Polygon blockchain kullanarak müzik sanatçılarını destekleme programını resmen duyurdu. Bu program ile hayranlar, sanatçılarını doğrudan destekleyebilecek.

Web3 çalışmaları kapsamında “NFT basma, sanal dünyalarda temsiliyet, topluluk oluşturma” vb. birçok imkan da sunulacak. Bu program ile hayranlar, sanatçıları doğrudan destekleyebilecek.

Mastercard Pazarlama ve İletişim Direktörü Raja Rajamannar, işbirliğinin müzik ve Web3 arasındaki anlayışı ve bağlantıyı genişlettiğini belirtti. Rajamannar:

“Mastercard Artist Accelerator ile erişimi genişletiyor ve en son Web3 teknolojisiyle bağlantıyı daha da güçlendiriyoruz.”

 

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.