Mart 22, 2024

Mart 2024’te Takip Edilebilir 0,5 Doların Altındaki Meme Coinleri

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Meme sezonu gelip geçmiş olabilir, ancak yükseliş ivmesini sürdürmek için önemli potansiyele sahip en iyi meme coin gerekir. Sponsorlu içerik göndericisine göre 2024’te bir yükseliş potansiyeline sahip birkaç meme coin olabilir. Bu tokenlar arasında KangaMoon (KANG), Shiba Inu (SHIB), Floki (FLOKI), Dogecoin (DOGE) ve Pepe (PEPE) bulunduğu iddia ediliyor.

KangaMoon (KANG) Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon’un (KANG) üstel potansiyeli göz önüne alındığında, bu sponsorlu makalede yer alan tek ön satış meme coinidir. Ön satışın sadece dördüncü aşamasında, KangaMoon fiyat değerinde %180’in üzerinde değer kazanarak erken yatırımcılar için şimdiden önemli bir yatırım getirisi sağlamıştır. Özellikle, token 2,3 milyon dolar topladı ve binlerce yatırımcının projeye katılmasına tanık oldu. Fakat proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İkinci çeyrekte büyük bir 1. Kademe borsada listeleme şansı bulabilirlerse artış yaşayabileceği iddia ediliyor. Bu arada, yatırımcılar tokenı %10 bonusla birlikte yalnızca 0,014 dolardan satın alınabileceği iddia ediliyor. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Sponsorlu içerik göndericisine göre KANG token hala ön satışta olsa da, bireyler KangaMoon projesini sosyal medyada tanıtmak gibi topluluk faaliyetlerine katıldıklarında daha fazla token kazanabilirler. KANG tokeninin geleceği belirsiz olup riski taşımaktadır.

Bu arada, KangaMoon platformu gelişen bir meme topluluğunu teşvik etmeye odaklanmıştır. KangaMoon’da, benzer düşünen meme meraklıları SocialFi yapısı aracılığıyla birbirleriyle etkileşime girebilir. Ayrıca üyeler, gelir karşılığında takas edilebilen ödüller ve koleksiyonlar kazanmak için GameFi özelliğine katılarak pasif gelir elde edebilirler. Riskli projedir.

Shiba Inu (SHIB) Hafif Geri Çekilmeye Rağmen Yükselişini Sürdürüyor, Token’ın Piyasa Değeri Mart’ta 20 Milyar Dolara Ulaşacak

Shiba Inu (SHIB), 2020 yılında Ryoshi tarafından yaratılan Ethereum tabanlı bir meme coindir. O zamandan bu yana token, dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından tutulan başarılı bir meme coin olmuştur. Geçtiğimiz ay, Shiba Inu %240’lık bir fiyat artışına imza attı. Özellikle, token bir yıldan bugüne fiyat ölçütünde %219’un üzerinde değer kazanmıştır.

Sonuç olarak, Shiba Inu piyasa değeri Mart sonundan önce 20 milyar dolara ulaşma şansı ile 19 milyar dolar değerine ulaştı. Bu arada, token’ın işlem hacmi olumlu bir seyir izliyor ve bu da piyasadaki yükseliş eğiliminin güçlü bir göstergesi. Mevcut yörüngede, yatırımcılar yıl içinde Shiba Inu için %500’ün üzerinde fiyat artışına tanık olabilir.

Floki’nin (FLOKI) %700 Fiyat Artışı Token’ın Yükselen Momentumunu Gösteriyor

Floki (FLOKI), Floki Ekosisteminin bir yardımcı tokenidir ve SHIB topluluğunun hayranları tarafından yaratılmış ve adını Elon Musk’ın köpeğinden almıştır. Son zamanlarda, Floki meme coin yalnızca geçen hafta içinde %60’ın üzerinde değer kazandı. Özellikle, piyasa istatistiklerine göre Floki geçen ay yaklaşık %758 fiyat artışı elde etti. Bu önemli yükseliş trendi, Floki’yi 2024’te satın alınacak en iyi meme coinlerinden biri olarak belirledi.

Benzer şekilde, Floki işlem hacmi geçen haftadan bu yana günlük ortalama %100’ün üzerinde artış gösterdi. Bu piyasa istatistikleri göz önüne alındığında, Floki’nin 2. çeyrekte daha büyük fiyat artışları için daha fazla ivme kazanması için önemli bir potansiyel var. Token, Kasım 2021’den bu yana kırılmadan duran tüm zamanların zirvesi olan 0,00034 dolar fiyatını bile aşabilir.

Dogecoin (DOGE) için Büyük Fiyat Artışı Token’ın 2 Yılın En Yüksek Fiyatına Ulaştığını Görüyor

Dogecoin (DOGE), Billy Markus tarafından yaratılan açık kaynaklı bir dijital para birimidir. Token, meme meraklıları için eğlenceli, kaygısız bir kripto para birimi olarak popüler bir doge internet memine dayanmaktadır. Coin o zamandan beri var olan en popüler meme coin’lerinden biri haline gelmiştir. CoinMarketCap’ten toplanan verilere göre Dogecoin, piyasada geçtiğimiz ay içinde %112’nin üzerinde değer kazandı.

Bu önemli yükseliş trendinin bir sonucu olarak, Dogecoin fiyatı Aralık 2021’den bu yana ilk kez 0,17 dolar fiyat değerini aştı. Benzer şekilde, Dogecoin’in piyasa değeri 25 milyar $ piyasa değerine ulaştı. Token’ın artan ivmesi göz önüne alındığında, yatırımcılar Dogecoin için 2021’in zirve günlerine benzer büyük bir büyümeye tanık olabilir.

Pepe’nin (PEPE) Üstel Momentumu Token’ı Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatına Taşıyor

Pepe (PEPE), Kurbağa Pepe internet meme’ine bir övgü olarak yaratılmış Ethereum tabanlı deflasyonist bir meme parasıdır. Token, DOGE ve SHIB gibi diğer meme coinlerin popülaritesinden yararlanarak kendisini en iyi meme coin olarak konumlandırmaktadır. Pepe, piyasaya sürüldüğünden bu yana önemli bir sahiplik topladı ve bu da popülerliğinin ve itibarının artmasına yardımcı oldu. Piyasa istatistiklerine göre, Pepe yalnızca geçen ay içinde yaklaşık %757 değer kazanmıştır.

Özellikle de token, bir yıldan bugüne fiyat ölçütünde %15.033’lük üstel bir büyüme kaydetti. Bu büyüme, tokenin günlük işlem hacminde ortalama 1,5 milyar dolar civarında olduğunu gösteren istatistiklerle de destekleniyor. Dahası, token önceki tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı ve önemli büyümenin ardından yeni bir tane oluşturdu. Fiyat gidişatına bakılırsa, 2024 Pepe’nin çıkış yılı olabilir ve token sektördeki en iyi meme coin’lerden biri olarak kendini kanıtlayabilir.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre meme coin’ler kripto endüstrisinde kalıcı olmaya başladı. Meme meraklılarının memleri paylaşmaları, blok zincirinde eğlenmeleri ve meme ticareti yoluyla milyoner olmaları için bir yol haline geldiler.

KANG tokeni geleceği belirsizdir, dikkatli araştırmalar yapılmadan işlem yapılmamalıdır.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?