Mart 18, 2024

Mart Ayında Takip Edilebilir Bazı Altcoinler

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre, akıllı seçimler yapmak kripto piyasasında büyük ödüller kazandırabilir. Henüz Mart ayındayız, ancak yatırımcılar bir saniye daha boşa harcamıyor. Yatırımcılar bazı kripto para birimlerini takip ettiği iddia ediliyor: KangaMoon (KANG), Solana (SOL), XRP (XRP), Gala (GALA), Polygon (MATIC), NEAR Protocol (NEAR), Cardano (ADA) ve Arbitrum (ARB). Nedenini öğrenelim.

Mart 2024 Yılında Takip Listesinde Olduğu İddia Edilen 8 Altcoin

  • KangaMoon (KANG)
  • Solana (SOL)
  • XRP (XRP)
  • Gala (GALA)
  • Poligon (MATIC)
  • NEAR Protokolü (NEAR)
  • Cardano (ADA)
  • Arbitrum (ARB)

KangaMoon (KANG)

Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon (KANG), yutturmacaya dayanmak yerine gerçek faydayı entegre ederek meme coin pazarında kendini ayırıyor. KangaMoon’un yakında çıkacak olan Oyna-Kazan (P2E) oyunu için oyun içi para birimidir, yani KANG’ı oyunda eşya satın almak ve karakterinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz. Fakat geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

Şu anda, KangaMoon ön satışının 3. Aşamasında ve bir KANG sadece 0,01125 dolara mal oluyor. Bu yazının yazıldığı sırada, bu ön satış 1,6 milyon dolar topladı ve Mart bitmeden 2 milyon dolara ulaşabilir. Geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Analistler, 2024 yılının 2. çeyreğinde 1. Kademe bir CEX’te listelendiğinde KANG’ın değerinin artması beklendiği iddia ediliyor. Yahoo Finance’in 2028 yılına kadar 885 milyon dolara ulaşabileceğini öngördüğü P2E NFT oyunları pazarına da girdiği için KangaMoon’un geleceği parlak göründüğü iddia ediliyor. Kesin değildir.

İçerik göndericisine göre, bu projeyle ilgilenenler artık yalnızca topluluğun aktif bir üyesi olarak KANG tokenleri kazanabilir. Örneğin, bu topluluk odaklı proje hakkında paylaşımda bulunur, yorum yapar ya da tweet atarsanız KangaMoon sizi ücretsiz KANG tokenları ile ödüllendirecektir

Solana (SOL)

Solana (SOL), merkezi olmayan ve ölçeklenebilir uygulamaları destekleyen bir blok zinciri platformudur. Yüksek hızlara ve düşük işlem ücretlerine sahiptir. Hız açısından, Ethereum gibi rakip blok zincirlerini geride bırakarak kullanıcıların çok fazla para tasarrufu yapmasına yardımcı oldu. Son zamanlarda, Solana kriptosu aylık grafiklerde muazzam bir büyüme yaşadı.

CoinMarketCap verilerine göre, Solana fiyatı yalnızca son 30 günde 108 dolardan 148 dolara yükseldi – %35’lik bir artış. Bu dönemde piyasa değeri de 47 milyar dolardan 65 milyar dolara çıktı. Ek olarak, Solana şu anda 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem gördüğü için yeşil yanıp sönen 24 teknik göstergeye sahip. Bu nedenle uzmanlar, Mart 2024’te 191 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

XRP (XRP)

XRP (XRP), Ripple tarafından oluşturulan dijital bir para birimidir. XRP ile düşük maliyetlerle sınırlar arasında anında para transferi yapabilirsiniz. Güvenilir ve verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Sadece bu da değil, bu “köprü” para birimi, finans kurumlarının kripto para birimleri ve fiat para birimlerini takas etmesini çok daha ucuz hale getiriyor.

XRP fiyatı yalnızca son 30 gün içinde 0,52 dolardan 0,62 dolara yükseldi ve piyasa değeri bu süre zarfında 28 milyar dolardan 34 milyar dolara çıktı. Bu kripto için teknik analiz de 25 gösterge satın alma sinyali gösterdiği için yükseliş tablosu çiziyor. Tüm bu nedenlerden dolayı, piyasa analistleri XRP fiyatının 2024’ün 2. çeyreğinde 0,89 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Gala (GALA)

Gala (GALA) bir blockchain oyun platformudur. Bu platformda herkes oyun oynarken kripto para ve NFT kazanabilir. GALA yerel tokenı, platformun güvenliği için kritik öneme sahiptir ve oyuncular için önemli bir motivasyon kaynağıdır.

Gala’nın fiyat hareketi son zamanlarda mükemmeldi ve geçen ay 0,023$’dan 0,079$’a yükseldi – neredeyse %250’lik bir artış. Bu süre zarfında, piyasa değeri de 676 milyon dolardan 2,34 milyar dolara yükseldi. Uzmanlar, Gala kriptosu şu anda 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem gördüğü için yükseliş fiyat tahmininde bulundu. Mart 2024’te 0,10 dolara sıçramasını öngörüyorlar.

Poligon (MATIC)

Polygon (MATIC), farklı blok zinciri ağlarının birbirine kolayca bağlanabilmesini ve büyüyebilmesini sağlayan bir blok zinciri platformudur. Polygon kriptosu da Ethereum teknolojisi üzerine inşa edilmiştir, bu nedenle diğer Ethereum para birimleriyle kullanabilirsiniz. Bu ağda her şeyin birbirine bağlı ve güvenli kalmasını sağlarken aynı zamanda kullanıcı ücretlerini de düşük tutar.

Polygon fiyatı son zamanlarda yükseliş trendinde. Özellikle, MATIC son 30 gün içinde 0,84 $ ‘dan 1,22 $’ a bir sıçrama gördü. Piyasa değeri de bu dönemde 8,13 milyar dolardan 12,10 milyar dolara çıktı. Ayrıca, Polygon kriptosu için 27 teknik gösterge yeşil renkte yanıp sönüyor. Sonuç olarak, uzmanlar Mart 2024’ün sonundan önce 1,77 dolara yükseleceğini öngörüyor.

NEAR Protokolü (NEAR)

NEAR Protokolü (NEAR), geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturabileceği küresel bir platformdur. NEAR ekosisteminde kullanıcılar, ücretlerden kaynaklanan kayıpları azaltmak için platformun belirteci NEAR’ı kullanarak kullanımları için ödeme yapar.

Son zamanlarda NEAR Protokolü bir yükseliş dalgası yaşıyor. NEAR Protokolü fiyatı geçtiğimiz ay 2,97$’dan 7,16$’a yükseldi. Sadece bu da değil, NEAR piyasa değeri bu süre içinde 3,08 milyar dolardan 7,74 milyar dolara sıçradı. 18/30 (%60) yeşil işlem günü geçirdiği ve 50 ve 100 günlük EMA’larının üzerinde işlem gördüğü için, uzmanlar 2024’ün 2. çeyreğinde 8,32 $’a kadar bir pompa öngörüyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA) bir proof-of-stake (PoS) blok zinciridir, yani proof-of-work (PoW) muadillerinden daha verimlidir. Uzun vadeli hedefi, birçok farklı kullanım alanına sahip çok yönlü bir platform haline gelmektir. ADA tokenı bu platforma güç verir ve bu tokenı stake edenler Cardano üzerinde yönetişim elde eder.

Cardano kriptosu da mükemmel fiyat hareketi sayesinde son zamanlarda manşetlere çıktı. Başka bir deyişle, ADA son 30 gün içinde 0,53 dolardan 0,74 dolara yükseldi ve piyasa değeri bu dönemde 18,80 milyar dolardan 26,35 milyar dolara çıktı. Cardano için yeşil yanıp sönen 28 teknik gösterge ile uzmanlar, Mart 2024’ün sonundan önce 0,98 dolara yükseleceğini öngörüyor.

Arbitrum (ARB)

Arbitrum (ARB) Ethereum için bir L2 ölçeklendirme çözümü olarak hizmet vermektedir. Bu çözüm, işlemleri çok daha hafif, hızlı ve çok daha az maliyetli hale getirir. ARB tokenı, Arbitrum blok zinciri için yerel yönetim tokenıdır.

Arbitrum fiyatı son zamanlarda yukarı yönlü bir seyir izlemektedir. Son 30 gün içinde 1,95$’dan 2,07$’a sıçramıştır. Arbitrum piyasa değeri bu dönemde 2,51 milyar dolardan 2,64 milyar dolara yükseldi. Ayrıca, 20 teknik gösterge bu kripto için satın alma sinyalleri gösteriyor. Bu nedenle, piyasa analistleri Arbitrum fiyatının Mart 2.82 içinde 2024 $ ‘a ulaşacağını tahmin ediyor.

Sonuç

Solana, XRP, Gala, Polygon, NEAR Protocol, Cardano ve Arbitrum Mart ayında izlemeye değer KangaMoon geleceği belirsizdir, risk bulunuyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre KangaMoon hakkında dikkat edilmesi gereken bir husus, onu olası bir yüksek büyüme varlığı olarak konumlandıran 11,25 milyon dolarlık düşük piyasa değeridir.

KangaMoon tokeni resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?