Mart 2024’te Kazanç Olasılıklı Tahmini 10 Kripto Para

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto manzarası sürekli olarak evrim geçirdikçe, hem deneyimli yatırımcılara hem de Web3 alanına yeni başlayanlara geniş bir yatırım fırsatları yelpazesi sunuyor. Piyasa geliştikçe ve manzara değiştikçe, kripto paralar volatilite gösterebilir ve potansiyel olarak olumlu bir yönde tamamen değer değiştirebilir.

En köklü projelerden en son ön satış aşamasındaki projelere kadar çok şey var ve kripto para, herkesin dikkatini çekecek.

2024 Mart Ayı İçin Takip Edilebilir Kriptolar

KangaMoon (KANG)

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan KangaMoon (KANG), Sosyal-Fi unsurları ve diğer benzersiz özelliklerin tanıtımı nedeniyle önemli bir ilgi seviyesi kazanan yaklaşmakta olan bir meme coinidir. Yerel meme coin KANG, oyuncuların rekabet edebilecekleri ve süreçte kazanabilecekleri bir ekosisteme erişim sağlayacak çeşitli yollarla kullanılacak. Turnuvalar boyunca elde edilen her zafer, gerçek dünya değerine dönüşecek. Oyuncular, haftalık, aylık ve üç aylık meydan okumalarda yarışabilir ve özel hediye çekilişleri ve diğer ödüllere erişim hakkı kazanabilirler. Proje, ön satışın 2. aşamasında olup, burada tek bir KANG meme coin’i 0,0075 dolardan işlem görüyor.

Kripto, ilk aşamadaki 0,005 dolar değerinden %50 artış gösterdi ve zaten 400.000 doların üzerinde topladı. Fakat proje yenidir ve geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Pepe (PEPE)

Pepe (PEPE), grafiklerde trend olan başka popüler bir meme coinidir. Pepe kripto, deflasyonist bir modeli tanıtmak ve kalan tokenlerin değerini artırırken aynı zamanda kıtlık yaratmak üzere tasarlandı. Lansmanında, ekip üyeleri her işlemde bir kısmının mevcut sahiplere dağıtıldığı bir yeniden dağıtım sistemini bile uyguladı. Geçmiş ticaret seansları boyunca, Pepe fiyatı %155 arttı ve bu oranda, yeni zirvelere ulaşma potansiyeline sahip, bu da onu başlangıç için en iyi kripto yapıyor.

Arweave (AR)

Arweave (AR), bağlantılı cihazların merkezi olmayan bir ağı üzerinde veri depolama çözümleri sağlayan bir protokoldür. Temelde, depolama ihtiyacı olan kişileri, mevcut ekstra depolama alanına sahip ve bunu onlara sağlayabilecek kullanıcılarla eşleştirmek için buradadır. Yerel kripto, ağda gerçekleşen temel işlemler için kullanılır, örneğin veri depolama için olanlar veya ücretlerin ödenmesi. Kripto, haftalık zaman diliminde %71 artış gösterdi ve grafiğindeki performansı, onu çeşitlendirmek için en üst kripto coinlerden biri yapacak şekilde boğa görünümü sergiliyor.

Theta Network (THETA)

Theta Network (THETA), geleneksel video barındırma sorununa geniş bir blockchain tabanlı çözüm yelpazesi sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir video dağıtım ağıdır. Peer-to-Peer (P2P) dağıtımı aracılığıyla işler ve platformunu çalıştırmak için küresel bir bilgisayar ağına teşvik sağlar. Yerel kripto, ERC20 uyumlu ve herhangi bir Ethereum uyumlu cüzdan üzerinde kullanılabilir. Geçtiğimiz hafta, kripto %67 artış gösterdi ve bu büyüme nedeniyle trend oluyor, bu da onu çeşitlendirme için sağlam bir seçenek yapıyor.

Uniswap (UNI)

Uniswap (UNI), Ethereum’un üzerine inşa edilmiş en büyük ve en popüler merkezi olmayan borsalardan (DEX’ler) biridir ve P2P piyasa ticaretini sağlar. Merkezi bir ödeme yöntemi uygulayarak aracılara müdahale olmaksızın çalışır ve kullanıcılara paranın üzerinde çok daha fazla kontrol sağlar. Sonuç olarak, herkes token değiştirebilir ve merkezi olmayan ticarete katılabilir. Ayrıca, yerel kripto, haftalık grafiğinde %50 artış gösterdi, bu da onu bu Mart ayında çeşitlendirme için bir numaralı aday yapıyor.

Flare (FLR)

Flare (FLR), herkesin XRP Ağı üzerinde akıllı sözleşmeleri kullanmasını sağlayan Ethereum Sanal Makinesi (EVM) tabanlı bir blockchain’dir. Bu, birincil kullanım durumu olmasına rağmen, varsayılan olarak akıllı sözleşmeleri desteklemeyen ağları ölçeklendirmek için kullanılabilir. FLR tokeni, ağa yönelik blockchain iyileştirme tekliflerine katılmak veya ağın güvenliğini sağlamak için FLR’leri temsil etmek suretiyle ödüller kazanmak için kullanılır. Ayrıca haftalık grafiğinde %50 artışla, Mart ayında kaçırılmak istenmeyen trend bir altcoin yapıyor.

Gala (GALA)

Gala (GALA), Metaverse’i ele alan ve oyuncuların çeşitli oyun öğelerine katılabileceği, stake yapabileceği ve hatta varlıkları satarken birbirleriyle rekabet edebileceği bir blockchain oyun platformudur. Ayrıca, platform, oyuncuların eğlenirken ödüller kazanmalarını sağlayan merkezi olmayan video oyunları sunmak için blockchain teknolojisini kullanır. GALA kripto, ekosistemi içinde ödeme gönderme ve alma için kullanılır. Bu yönleriyle, yatırım yapılacak en üst kripto haline getiriyor.

SingularityNET (AGIX)

SingularityNET (AGIX), yapay zekanın (AI) kullanım durumlarını ve özelliklerini herkes için sunan merkezi olmayan bir pazar yeri ve blockchain üzerinde çalışır. Yerel kripto, AGIX, SingularityNET ekosistemi içinde işlemleri kolaylaştırmak için kullanılır. Bunlar, AI hizmetleri için ödemeleri ve platformun gelişimi ve özelliklerinin yönetimini içerir. Geçtiğimiz hafta, %30’luk büyük bir artış gördü ve bu oranda, 2024 ve sonrasında yeni zirvelere ulaşabilir.

Akash Network (AKT)

Akash Network (AKT), herkesin bulutun üzerinde bilgi işlem kaynakları satın alıp satmasını sağlayan bir platformdur. Mevcut mevcut hizmetlerin bir kısmı maliyetine bulut hizmetleri sunar ve AKT, platformunun çekirdeğindedir. Geçtiğimiz ticaret seansında, kripto, %25 değer artışıyla dikkat çekti ve 2024’ün sonuna kadar önemli ölçüde daha yüksek bir değere sıçrayabilir, bu da onu çeşitlendirme için sağlam bir seçenek yapıyor.

VeChain (VET)

VeChain (VET), kitlesel iş benimsemesi için oluşturulmuş bir blockchain ve şirketlerin veri transferleri ve tedarik zinciri yönetimi üzerinde dijital olarak işbirliği yapabileceği bir yerdir. Kullanımı, Proof-of-Authority (PoA) konsensüs mekanizmasının kullanılması ve yönetimin VET sahipliğine dayanmasıyla öne çıkıyor.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?