Makro Guru Altcoin Tercihini Açıkladı: Bitcoin’i Geride Bırakacak!

Real Vision CEO’su Raoul Pal, Ethereum grafiğinin teknik ve temel özelliklerinin, önümüzdeki döngüde Bitcoin’den büyük ölçüde daha iyi performans gösterebileceğine ilişkin ipucu verdiğini belirtti.

Kripto konulu YouTube kanalı Altcoin Daily’ye verdiği yeni bir röportajda görüşlerini aktaran Raoul Pal, ETH/BTC paritesini yakından takip ettiğini belirtti.

Makro guruya göre, ETH/BTC çifti bir kamanın içine giriyor ve bir kırılma ETH’yi Bitcoin‘i arkada bırakacak bir ralliyi tetikleyebilir.

Ethereum’un Bitcoin’e karşı grafiği var. Bu müthiş bir kama.

Eğer bu gerçekleşirse, ETH’nin bir sonraki seferde 1x, 2x, 3x, 4x veya 5x (Bitcoin’e karşı) yaptığını görmeliyiz. Ve ETH muhtemelen en iyi performans gösteren kripto da olmayacaktır.

Ethereum fiyat tahmini

Pal’a göre, ETH/BTC çiftinin kırılmayı teyit etmek için 0,077 BTC (2.115 dolar) civarında direnç göstermesi gerekiyor. Bu yazının yazıldığı sırada ETH/BTC 0,0639 BTC’den (1.755 dolar) işlem görüyor.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum’un temellerine gelince, Real Vision yöneticisi, önde gelen akıllı sözleşme platformunun toplam adreslenebilir pazarının Bitcoin’inkinden çok daha büyük olduğuna inanıyor.

Ethereum, üzerine daha fazla şey inşa edebileceğimiz daha geniş tabanlı bir mimari protokoldür. Bitcoin bunu yapamıyor. Farklı bir kullanım alanı var. Bu yüzden o kadar büyük olması pek mümkün değil.

İnternet altından daha mı değerli? Evet, bu kadar basit ve buradaki tartışma da temelde bu.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.