Ekim 29, 2022

LUNC İçin Heyecan Verici Gelişme: Yakımlar Artacak!

Terra Rebels bugün yaptığı bir paylaşımda, Terra Classic ağında bir piyango oyunu başlattığını duyurdu. Bu Terra Rebels’ın Terra Classic ağında başlattığı ilk merkezi olmayan uygulama (DApp) oldu.

Twitter’daki ayrıntılara göre, bir piyango bileti yalnızca 5000 LUNC (mevcut oranlarda yaklaşık 1.25 dolar) tutarındadır. Oyunda yedi güne yayılan her turun sonunda bir kazanan seçilecek.

Paylaşılan bilgilere göre kazanan havuzun %60’ına hak kazanacak. Kalan %40 ise şu şekilde paylaşılacak:

  • %26 yakım cüzdanına gönderilecek
  • %6 DApp geliştiricilerine
  • %7 Rebels’e
  • %1 sözleşme rezervinde tutulacak

Bir kullanıcı, benzer bir proje geliştirmek için aylar harcadığını ve hala en iyi şekilde çalışması için mücadele ettiğini belirterek, gelişmeyi önemli bir başarı olarak değerlendirdi. Ayrıca Rebels’ın piyasaya sürdüğü oyunun kusursuz çalıştığını iddia etti.

Terra LUNC yakım

Bununla birlikte, geri dönüşlerin hepsi olumlu değildi. Örneğin, bir kullanıcı DApp’in işlevsel olmadığını iddia ederken, bir başkası da Android cihazlarda çalışmıyor gibi göründüğünü ekledi.

LUNC Yakımı Arttırmaya Çalışıyorlar

Yeni oyun, topluluk için LUNC arzını azaltma yolunda fayda sağlarken heyecan verici bir fırsat sunuyor. Daha önce, geliştiriciler chain vergisi yeterli olmadığı için LUNC’yi yakmanın daha etkili yollarını bulmaya yönelmişti.

Bilet satın almanın, havuzun %26’lık yakıma ek olarak daha da önemli yakımlara yol açan %0.2 vergiye tabi olacak on-chain bir işlem olduğunu belirtmekte fayda var.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, topluluk yakında piyasaya sürüleceği tahmin edilen bir DEX bekliyor. Ancak geliştiriciler, öncelikle Inter Blockchain Communication kanallarını yeniden açmak için çalışmak istiyor.

LUNC topluluğu ve geliştiricileri, ağı canlandırmak için çalışmaya devam ediyor. Terra Rebels’ın DApp’i, faydaya yönelik önemli bir adımı temsil ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : the crypto basic
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?