LUNC Yakım Güncellemesi: 1.26 Milyarlık Yakım Geldi!

0
LUNC Yakım Güncellemesi: 1.26 Milyarlık Yakım Geldi!

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, alım satım ücretleri üzerinden oluşturduğu yakım mekanizmasının beşinci haftasında 1.26 milyardan fazla Terra Classic (LUNC) yakımı gerçekleştirdi. Söz konusu etkinlik vergi yakım değişikliğinin ardından gerçekleşen ilk yakım etkinliği. Binance, Terra Classic topluluğu için toplamda 13.5 milyardan fazla token yakımı gerçekleştirdi.

Binance 13.5 Milyardan Fazla Terra Classic (LUNC) Yaktı

Son yakım işlemine göre, kripto borsası Binance, 1.26 milyardan fazla Terra Classic (LUNC) token’ını dolaşımdan kaldırdı. Binance yakım mekanizması, LUNC spot ve marjin alım satım çiftlerindeki tüm alım satım ücretlerini yakım adresine göndererek Terra ekosistemini destekliyor.

Binance milyarlık lunc yaktı!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto borsası, şimdiye kadar on-chain işlemler için toplamda 13.5 milyardan fazla Terra Classic yakımı gerçekleştirdi. Bu arada Binance ve diğer borsalar yakın zamanda on-chain işlemler için vergi yakım oranını %1.2’den %0.2’ye revize etti. Topluluk, LUNC ticaret hacmini artırmak için böyle bir değişikliğe gitti. Ancak bu hafta Binance tarafından yakılan token miktarı geçen haftaki 1.34 milyarlık yakım miktarından daha azdı.

Başlangıçta, Binance 5.5 milyardan fazla LUNC yaktı, bu miktar sonraki haftalarda 3 milyar ve 2.5 milyara düştü. Ancak Terra Classic topluluğu, zamanla daha fazla token yakılabileceği konusunda iyimserliğini koruyor.

Son olarak Allnodes ve LUNC DAO da 28.82 milyon ve 9.36 milyon LUNC token’ı yaktı. Topluluk toplamda 26 milyardan fazla token yakımı gerçekleştirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın