Ekim 31, 2022

LUNC Yakım Güncellemesi: 1.26 Milyarlık Yakım Geldi!


Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, alım satım ücretleri üzerinden oluşturduğu yakım mekanizmasının beşinci haftasında 1.26 milyardan fazla Terra Classic (LUNC) yakımı gerçekleştirdi. Söz konusu etkinlik vergi yakım değişikliğinin ardından gerçekleşen ilk yakım etkinliği. Binance, Terra Classic topluluğu için toplamda 13.5 milyardan fazla token yakımı gerçekleştirdi.

Binance 13.5 Milyardan Fazla Terra Classic (LUNC) Yaktı

Son yakım işlemine göre, kripto borsası Binance, 1.26 milyardan fazla Terra Classic (LUNC) token’ını dolaşımdan kaldırdı. Binance yakım mekanizması, LUNC spot ve marjin alım satım çiftlerindeki tüm alım satım ücretlerini yakım adresine göndererek Terra ekosistemini destekliyor.

Binance milyarlık lunc yaktı!

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere kripto borsası, şimdiye kadar on-chain işlemler için toplamda 13.5 milyardan fazla Terra Classic yakımı gerçekleştirdi. Bu arada Binance ve diğer borsalar yakın zamanda on-chain işlemler için vergi yakım oranını %1.2’den %0.2’ye revize etti. Topluluk, LUNC ticaret hacmini artırmak için böyle bir değişikliğe gitti. Ancak bu hafta Binance tarafından yakılan token miktarı geçen haftaki 1.34 milyarlık yakım miktarından daha azdı.

Başlangıçta, Binance 5.5 milyardan fazla LUNC yaktı, bu miktar sonraki haftalarda 3 milyar ve 2.5 milyara düştü. Ancak Terra Classic topluluğu, zamanla daha fazla token yakılabileceği konusunda iyimserliğini koruyor.

Son olarak Allnodes ve LUNC DAO da 28.82 milyon ve 9.36 milyon LUNC token’ı yaktı. Topluluk toplamda 26 milyardan fazla token yakımı gerçekleştirdi.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : CoinGape

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?