Eylül 28, 2023

LUNC Fiyat Analizi: Altcoin Fiyatı Kırılma Sonrası Fırlayabilir!


Terra Classic ağının yerel token’ları LUNA ve LUNC fiyatı yapılan yakımlar sonrası artış kaydederek dikkat çekti. Alıcıların alımları arttırması bu yükselişi tetikleyen bir başka etken oldu. Son birkaç gündür piyasada yaşanan keskin artış kripto piyasasında dalgalar yarattı.

Terra Classic Fiyat Hareketiyle Bir Anda Dikkatleri Üzerine Çekti: LUNC İçin Sırada Ne Var?

FOMO rallisine katılmaya hazır yeni alıcılarla birlikte, LUNC fiyatı ileride birden fazla zorlukla karşılaşabilir.

LUNC haberleri

LUNC fiyatı, fiyaskodan sonra büyük bir düşüş trendine girerek çeşitli destek seviyelerinin altına düştü. Daha düşük yüksek oluşumlar güçlü bir temel bulmakta zorlandı ve günlük grafikte bir direnç eğilim çizgisinin oluşmasını sağladı.

Bununla birlikte, 0,00005276 dolar seviyesindeki son konsolidasyon ve ardından talepteki kademeli artış direnç trend çizgisini kırdı. Dahası, bu haftaki %11’lik yükseliş yakında 0,00007641 dolar seviyesinde bir boyun çizgisi ile yuvarlanan bir dip formasyonu oluşturabilir. Genel fiyat eğilimi, hafta boyunca LUNC fiyatlarına yönelik talepte kayda değer bir artış olduğunu gösteriyor.

Günlük RSI çizgisi keskin bir hareketle yarı yol çizgisinin üzerine çıkarak altta yatan güçlü bir yükseliş hissini yansıtıyor. MACD ve sinyal çizgileri, yükselen histogramlarla birlikte pozitif yörüngeyi sürdürüyor. Bu, satın alma baskısındaki önemli artışı yansıtıyor.

Satın alma baskısı devam ederse, LUNC fiyatı 0,00007641 doları aşmak için hamle yapabilir. Bu, 0,00009145 dolara ulaşmak için yeni bir koparma rallisini tetikleyecektir. Dahası, toparlanan piyasa ile Terra Classic fiyatı daha yüksek seviyeleri geri kazanabilir.

Ancak, alıcılar 50 günlük EMA’yı geçemezse bir düşüş trendi ortaya çıkabilir. Bu, 0,00005276 dolarlık yükseliş hakimiyetine meydan okuyabilir.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?