Litecoin (LTC) ve Tron (TRX) Raffle Coin (RAFF) Satış Öncesi Proje Detaylarını İnceliyor! Bitcoin (BTC) Yarılanması Mart Başı Heyecanını Artırıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Mart ayının başındaki yaşanan kripto haraketliliğinde, geleceği belirsiz olan Raffle Coin (RAFF) ön satışı, yarılanma yaklaştıkça Bitcoin (BTC) ile birlikte mücadeleye katılan Litecoin (LTC) ve Tron (TRX) ile kripto piyasasında ayakta kalabilecek mi merak ediliyor.

Bu arada Bitcoin (BTC), artan işlem hacmi ve yatırımcıların ekonomik belirsizliklerden kaçış arayışıyla artan talep sayesinde tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru yükseliyor. Raffle Coin (RAFF) ön satışı hakkında riskli olup olmadığını öğrenmek üzere ekibi ve proje doğruluğu hakkında araştırmalarını yapıyorlar.

Litecoin (LTC) Önemli Bir Yükseliş İçin Hazırlanıyor

Litecoin (LTC) haftalık %3,69’luk kayda değer bir fiyat artışı yaşadı ve 75,90 ila 85,48$ arasında işlem gördü. Litecoin (LTC) ekosisteminde önemli bir yükseltme yapmaya hazırlanırken, Litecoin (LTC) topluluğunda heyecan artıyor. X’te paylaşılan duyuruda ima edilen yaklaşan yükseltme, Litecoin (LTC) Core v0.21.3 etrafında dönüyor.

Bu Litecoin (LTC) yükseltmesi, işlem verimliliğini ve güvenliğini artırdığı için Litecoin (LTC) fiyatını etkileme potansiyeline sahip. Ancak, topluluğun tepkisi henüz Litecoin (LTC) için kayda değer bir fiyat artışına dönüşmedi.

Tron (TRX) Aylık Fiyatı Artan İlginin Ortasında Yükseldi

Tron (TRX) aylık %13,05’lik kayda değer bir fiyat artışına tanık oldu ve 0,11 ila 0,14 dolar arasında işlem gördü. Bir blok zinciri işletim sistemi olarak Tron (TRX), geliştiricilerin akıllı sözleşmeler oluşturması ve dağıtması için bir platform görevi görerek kullanıcılar için bir dizi yardımcı program sunuyor.

Tron (TRX) fiyatındaki bu artış yalnızca Tron’a (TRX) yönelik artan ilgiyi yansıtmakla kalmıyor, aynı zamanda bir yatırım fırsatı olarak potansiyelinin de altını çiziyor. Sağlam ekosistemi ve sunduğu hizmetlerle Tron (TRX), blok zinciri teknolojisine ve akıllı sözleşmelere maruz kalmak isteyen yatırımcılar için cazip bir seçenek olarak ortaya çıkıyor.

Bitcoin (BTC) Artan İşlem Hacminin Ortasında Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Doğru Yükseliyor

Bitcoin (BTC), 61.750 dolar ile 66.742 dolar arasında değişen değeriyle haftalık bazda %6,6 oranında kayda değer bir fiyat artışı yaşadı. Bitcoin (BTC) işlem hacminde %120 oranında artış gösteren önemli bir yükseliş gördü. Bitcoin (BTC) en son Kasım 2021’de görülen 68.999,99 dolar’lık tüm zamanların en yüksek değerini geri kazanmaya çalışırken, piyasa değeri daha önce görülmemiş seviyelere ulaştı.

Piyasa gözlemcileri Bitcoin (BTC) fiyatındaki artışı, tüccarların ekonomik belirsizliklerin ortasında itibari para birimlerine karşı bir koruma olarak Bitcoin (BTC) satın alması da dahil olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıyor. Ayrıca, Bitcoin (BTC) fiyatındaki artış, Bitcoin (BTC) piyasasına sermaye girişini çekmeye devam eden spot Bitcoin (BTC) ETF’lerinin artan eğilimi ile destekleniyor.

Raffle Coin (RAFF) Ön Satışına Daha Fazla Yatırımcı Katıldı

Sponsorlu içerik göndericisine göre Raffle Coin (RAFF), kullanıcılara çekilişlere katılma ve çeşitli cazip ödülleri güvence altına alma şansı sunan yenilikçi bir merkezi olmayan platform sunmak istediği iddia ediliyor. Anlık, günlük, haftalık ve aylık çekiliş seçenekleriyle Raffle Coin (RAFF) kullanıcıları, tek bir düğmeye tıklayarak istedikleri çekilişe rahatça girebilir, erişilebilirliği ve katılımı artırabilir. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

Şu anda, Raffle Coin (RAFF) ön satışının Birinci Aşamasında, planlanan toplam altı ön satış aşamasıyla 0,016 dolarlık bir fiyatla token sunduğu aktarılıyor, fakat projenin doğruluğu ve ekibinin sadık kalıp kalmayacağı bilinmiyor.

Raffle Coin tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Raffle Coin
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?