Şubat 21, 2022

Litecoin (LTC) Fiyat Tahmini: LTC Fiyatı %15’lik Yükselişe Hazırlanıyor

Litecoin fiyatı, talep bölgesinin içine düştüğü için daha düşük bir seviyeye gerilemiş durumda ve yükseliş görünümünün bozulmadığını gösteriyor. Daha ileri dönemlere dönük olarak, yatırımcılar kripto piyasaları yükselişe geçerken LTC’nin daha da yükselmesini bekleyebilirler.

Litecoin (LTC) fiyatı son dört gün içinde %18’lik bir düşüş kaydetti ve günlük talep bölgesi 107.23 dolar ile 116.07 dolar ile git-gel yaptı. Bu hareket, desteğin doğası ve LTC’nin 3 Şubat’ın en düşük seviyesine göre daha yüksek bir dip ayarlaması nedeniyle yükseliş yönünde gibi görünüyor.

LTC yatırımı yapmak isteyen yatırımcılar, mevcut piyasa seviyesinde yatırım yaparak long pozisyonlar açabilir ve LTC fiyatının eşit veya daha yüksek bir zirve yaratması için bekleyebilir.

Bu nedenle, trader’lar LTC’nin yükselmeye devam etmesini bekleyebilirler. 132.53 dolarda acil direnç bariyeri yer alırken. Bununla birlikte, teklif siparişleri yığılması halinde, Litecoin fiyatı 143.04 dolara kadar çıkabilir ve toplam kazancı %17’den %26’ya yükseltebilir.

İşler Litecoin fiyatını ararken, günlük talep bölgesinin alt limitinin 107.23 dolarda kırılması, daha düşük bir dip yaratacaktır ve yükseliş tezini geçersiz kılacaktır. Burası aynı zamanda piyasa katılımcılarının zarar durdurmalarını buraya yerleştirmeleri için iyi bir seviye olacaktır

Satış tarafı baskısındaki bir artış, Litecoin fiyatını 100.85 dolar destek seviyesini yeniden test etmeye zorlayabilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : FXStreet


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.