Aralık 31, 2021

Listeleme Çılgınlığı Şimdi de Bu Meme Coin’i Vurdu! 

Giottus kripto para borsası artık FLOKI mevduatlarını kabul ediyor ve önümüzdeki iki hafta içinde FLOKI yatıran herkese karşılığında aynı meme coin’den kazanma şansı sunuyor.

Kendisini Twitter’da en yüksek puanlı Hint dijital borsası olarak adlandıran Hindistan merkezli Giottus kripto borsası, 30 Aralık’ta meme kripto para birimi Floki Inu’yu (FLOKI) listelediğini duyurdu.

Tweet, mevduatların bugün, 2021’in son günü, saat 18.00’de başlayacağını belirtti. (saat dilimi belirtilmedi). Tweette ayrıca önümüzdeki iki hafta içinde – 15 Ocak’tan önce – bu meme kriptosunu yatıran herhangi bir trader’a 1.000 FLOKI hediye edileceği açıklandı.

FLOKI Bu Hafta Çok Sayıda Listeleme Yaşadı

Bu, Aralık sonunda Floki Inu coin’den gelen  ilk büyük borsa listelemesi haberi değil. KoinFinans tarafından da daha önce belirtildiği üzere, 30 Aralık’ta Bitrue, FLOKI/USDT çiftini ticaret listesine eklediğini açıkladı. Bu gelişme bir kripto balinasının 1.2 milyar FLOKI token satın almasıyla aynı zamana denk geldi.

FLOKI, Çarşamba günü de Bitrue tarafından istelendi, ancak mevduatlar ertesi güne kadar mevcut değildi.

Geçen hafta, 24 Aralık’ta, önde gelen Güney Koreli borsa Bithumb, Floki Inu’yu Hong Kong’daki uluslararası yan kuruluşu BitGlobal’da listeleyeceğini duyurdu. FLOKI’nin 27 Aralık’ta listeye alınacağı açıklandı.

Başlangıçta, Bithumb Global olarak adlandırılan borsa, bu yaz kendisini yeniden markalaştırdı. Bithumb ‘un Hong Kong dalı, dünya çapında yaklaşık 200 ülkedeki müşterilerine hizmet sunuyor.

Floki Inu Geri Döndü!

Floki Inu, Elon Musk’ın popüler TV dizisi Vikings’deki eksantrik dahi bir gemi yapımcısının adını taşıyan Floki adlı Shiba Inu yavrusundan ilham alarak Haziran 2021’de piyasaya sürüldü.

Orijinal geliştirici Floki Inu projesini terk ettikten ve projenin başarılı olma fırsatını elinden aldıktan sonra, meme token Temmuz ayında “V2” versiyonuyla yeniden ortaya çıkmayı başardı.

Ardından Shiba Inu rakibi, agresif bir pazarlama kampanyasıyla Londra’nın ulaşım sistemini ele geçirerek Kasım ayında manşetlerde tekrar yerini almaya başladı

Floki şu anda kripto para birimi endüstrisinin ana akım haline gelmesine yardımcı olacak tamamen yeni bir ekosistem geliştiriyor. Yeni Floki-verse, şu anda NFT endüstrisinin en trend segmentlerinden biri olmaya devam eden oyna-kazan modeline dayanıyor.

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre FLOKI, bugün erken saatlerde 0,0001084 dolarla zirveye ulaştıktan sonra, hafif bir düşüş yaşadı ve yazım sırasında 0,0001038 dolardan el değiştiriyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.