Ocak 24, 2023

%145 Fırladı: Listeleme Haberi Bu Altcoin Fiyatını Uçuşa Geçirdi!

CoinMarketCap’in verilerine göre Threshold (T) bugün önemli bir ralliye imza attı. Altcoin fiyatı güncel verilere göre %145 artmış durumda. Threshold, Coinbase tarafından paylaşılan çok umut verici bir duyuru sayesinde yükseliş yaşadı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Altcoin adeta yeniden uyandı diyebiliriz. Yükseliş, Coinbase Assets tarafından NyCypher (NU) protokolü ile Keep Network’ün (KEEP) birleşerek Threshold protokolünü oluşturma potansiyelini vurgulayan yakın tarihli bir tweet’in ardından geldi:

“6 Şubat 2023 tarihinde, NU ve KEEP için alım satım işlemlerini devre dışı bırakacağız.

NU ve KEEP fonlarınız sizin için erişilebilir olmaya devam edecek ve fonlarınızı istediğiniz zaman çekme olanağına sahip olmaya devam edeceksiniz.

25 Ocak 2023’te, TSİ 20:00 veya civarında Coinbase’de, alım satımın desteklendiği bölgelerde T için transferleri açacağız.

26 Ocak 2023 tarihinde, TSİ 20:00 veya civarında T için alım satım işlemlerinin başlaması beklenmektedir.

Coinbase’de NU/KEEP tutuyorsanız ve T’ye takas etmek istiyorsanız, fonlarınızı kendi cüzdanınıza (örneğin Coinbase Wallet) çekebilir ve ardından NU/KEEP token’larınızı T’ye T Network kontrol panelinden dönüştürebilirsiniz.”

Görüldüğü üzere altcoin için alım-satım hizmetleri henüz başlamadı. Fakat yatırımcılar işlemler başladığında yaşanabilecek potansiyel bir artış hazırlanmak için birikim çılgınlığına girdi.

Öte yandan Coinbase gibi büyük bir borsada ön listeye alınan altcoin için bu tür bir fiyat artışı şaşırtıcı olmadı. Dahası oldukça değişken ve nispeten düşük hacimli bir altcoin olarak T için büyük fiyat hareketleri bir şekilde kaçınılmaz.

Altcoin Threshold

Bunların yanında belirtmekte fayda var, T coin’de, Coinbase listelemesinden sonra önemli bir soğuma dönemi olabilir. Mevcut büyümeye rağmen, T’nin yaklaşık bir yıl önce ulaştığı tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 0.2245 doları yeniden test etmesi için daha kat etmesi gereken çok yol var.

Mevcut fiyat hareketinden bağımsız olarak, Coinbase’in Threshold listelemesi, borsanın hem temel NyCypher hem de Keep Network’ün temel ideolojisini desteklediğinin kanıtıdır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?