Sponsorlu İçerik
Şubat 5, 2024

Kripto Yeniden Tanımlandı mı? DeeStream (DST) Takip Ediliyor, Stacks (STX) ve Injective (INJ) Sahipleri Panikte

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kriptosfer, zayıf olanları elemeye devam eden rekabeti ve volatilitesi ile tanınır. Sonuç olarak, zayıf Stacks (STX) ve Injective (INJ) hayatta kalma mücadelesini yavaş yavaş kaybediyor. Sponsorlu içerik göndericisine göre, yeni yenilikçi canlı yayın hizmeti sunmayı hedefleyen geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), geleceği başarılı olup olmayacağı merak ediliyor. Kripto para projeleri hakkında detaylı araştırma yapmadan herhangi bir işlem yapmayın yatırım kayıp riski bulunuyor.

DeeStream (DST) Video Akışını Yeniden İcat Etmek İstiyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre içerik oluşturma ve video akışı uzun bir yol kat etti. Ancak, merkezi içerik oluşturma platformları, bürokratik kurallar ve verimsizliklerle en parlak zihinleri ve fikirleri hâlâ hayal kırıklığına uğratıyor.

Blockchain teknolojisi ve geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), başarılı olabilirse yeni bir yayın ağı oluşturabilir. Merkezi platformların aksine, DeeStream (DST) yaratıcı-hayran ilişkilerini teşvik eden açık bir ekosistemle sahayı düzleştiriyor. Her iki taraf da esnek kurallar, çekici bir ödül sistemi ve anında telif hakkı ödemesi gibi avantajlardan faydalanıyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir, yatırım kayıp riski bulunuyor.

İçerik göndericisine göre DeeStream (DST), büyüyen yayın endüstrisinden faydalanmayı ve yaratıcılığın sunumu için daha iyi bir yol sunmayı amaçlıyor. Değer odaklı yerel tokeni DST, protokol içinde yönetim hakları, özel fırsatlar ve pasif gelir anahtarını tutuyor. Şu anda DeeStream (DST) tokeni 0,035 dolardan satıldığı iddia ediliyor. Proje yenidir ve geleceği belirsizdir.

Stacks (STX) Açık İlgi Değeri %45 Düşmesine Rağmen Değer Kazanıyor

Stacks tokeninin yavaş yükselişine kıyasla birçok Stacks (STX) sahibini titretti. Pek çok altcoin gibi, Stacks (STX) değeri, 2024’te kripto varlıklar için piyasa hissiyatı iyileşirken belirgin bir yükseliş gördü.

Genel olarak bilindiği üzere, Bitcoin’in yeni bulunan yazıt süper gücü Ordinals var ve Stacks (STX), bu yeniliği kullanma konusunda ilk ağlardan biriydi. Ancak, Santiment’e göre Stacks (STX)’in açık ilgisi $111M’den sadece $68M’ye, yani %45’ten fazla düştü.

Bu, Stacks (STX) tokeni için beklenen bir tersine dönüşü ve devam eden satış baskısını öneriyor. Stacks (STX) tokeni son 24 saatte %4 düşerek $1,52’ye düştü ve bu, yatırımcılar için bir kâbus haline geldi.

Volan Güncellemesi Injective (INJ)’nin Fiyatını Kurtarabilir mi?

“…Web3 finansının yeni bir çağını müjdeliyor” – bu, Injective (INJ)’nin yeni uygulanan Volan Güncellemesinin teması. Güncellemeden önce bile, Injective (INJ), DeFi ve ticaret için birbirleriyle uyumlu, ölçeklenebilir ve yenilikçi bir platform açma misyonunda kararlıydı.

Yatırımcılardan gelen olumlu hissiyat ve beklentiye rağmen, Injective (INJ) hâlâ yatay bir şekilde hareket ediyor. Birçok kişi, Volan Güncellemesinin Injective (INJ)’nin dengesiz fiyat hareketlerini iyileştireceğini düşündü, ancak işler daha da kötüye gitti.

Yatırımcılar, Injective (INJ) geliştirme aktivitelerinin güncellemeden bu yana %56 azaldığını Santiment’ten duyunca şok oldular. Hatta fiyatı da daha iyi değil. Token, son 24 saatte %5,3’ten fazla kaybetti.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre birçok kişi, yaklaşan yarılanmanın Stacks (STX) görünümünü iyileştirebileceğini savunsa da, Volan güncellemesinin Injective (INJ)’ye ihtiyacı olan kurtarıcı olmadığı görünüyor. Sahipleri panik yaparken, geleceği belirsiz olan DeeStream’in (DST), yenilik ve kullanıcı odaklı içerik oluşturmanın yeni bir amaç oluşturmak istiyor. Projesine ve ekibine güvenmediğiniz projelerde işlem yapmaktan kaçının. Yatırım kayıp riski bulunuyor.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?