Kripto Uzmanları, 2024 Altcoin Sezonunda Takip Edilebilir Altcoinleri Paylaşıyor

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Bitcoin, Kasım 2021’den bu yana ilk kez 61.000 doları aşarak boğa kripto piyasasının öncülüğünü yapıyor. Bitcoin yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmanın eşiğindeyken, birçok önde gelen kripto analisti, bu dönemin altcoinler için bir sezon olduğuna inanıyor.

Michaël van de Poppe, 2024’ü kripto piyasası için bir alt sezonu olarak ilan eden en ünlü isimlerden biridir. Diğer kripto analistleri de aynı duyguları yankılamıştır, Cyclop “Tarihin en büyük alt sezonunun eşiğindeyiz” demiştir.

Ancak, binlerce altcoin arasından seçim yapmak, özellikle yeni yatırımcılar için zorlu bir süreç olmaktadır. En iyi altcoinlere yatırım yapmanın kesin bir yolu, deneyimli yatırımcıların raporlarını ve analizlerini takip etmektir.

Bu sponsorlu makalede sponsorlu içerik göndericisinin seçmiş olduğu, kripto para alanındaki bazı önde gelen isimlerin analizlerini inceleniyor ve 2024 alt sezonu için tahmin edilebilir tercihlerini aktarıyorlar.

Yeni Proje: KangaMoon

Sponsorlu içerik göndericisine göre son birkaç hafta içinde, KangaMoon (KANG), önde gelen kripto analistleri tarafından araştırıldığı aktarılıyor. 2024 alt sezonunda, birçok önde gelen analist KangaMoon’un başarılı olabilirse kazanç olasılığından bahsediyor.

“KangaMoon, meme coin piyasasının geleceğini yeniden şekillendiriyor” birçok boğa tahmininin takip ettiği ortak bir tema olduğu iddia ediliyor. Fakat proje yenidir ve geleceği belirsizdir, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bu yeni proje KangaMoon üyelerini ağda ne kadar aktif ve dahil olduklarına göre ödeyen yenilikçi bir sosyal-fi fikri üzerine kurulmuştur. Ağda mevcut olan sayısız günlük, haftalık ve aylık meydan okuma, bu yeni altcoin etrafındaki coşkuyu artırmaktadır.

Proje, meme topluluğunun yeni evidir, bu da KANG’de büyük olası bir artışın tahminlerini destekler. KangaMoon, fiyatını %50 artırarak 0.0075 dolar kadar yüksekeldiği iddia ediliyor, fakat geleceği belirsizdir.

Michaël van de Poppe: Chainlink ve Arbitrum

Michaël van de Poppe sadece bir alt sezonunun başlangıcını tahmin etmekle kalmamış, aynı zamanda 2024’te tutulacak en iyi altcoinler için de tercihlerini paylaşmıştır.

Bir analiz videosunda, van de Poppe LINK için 2x fiyat artışı öngörmüştür. Ayrıca, “boğa ve patlama ve belki de DeFi’nin yenilenen bir yazı olabileceğini” de eklemiştir.

Michaël van de Poppe, Arbitrum fiyatının 1.5 doların üzerine çıkacağını doğru bir şekilde tahmin etmiştir. ARB bu tahmini zaten karşılamış olsa da, analist “Eğer başka bir ivme gerçekleşirse, 3.50 veya 5 dolara gidebilir” demiştir.

Ali Martinez: VeChain

Deneyimli çizelgeci ve piyasa analisti Ali Martinez’e göre, VeChain 2024 boğa piyasasında en patlayıcı potansiyele sahiptir. Martinez, VET’in çok yıllık bir direncin üzerine çıktığını ve bunun 2024’te büyük kazanımlar için bir ayar olduğunu açıklamıştır.

VeChain’in maliyeti son bir ayda neredeyse %90 artmıştır. Martinez yine de, VeChain’in daha da umut verici bir geleceğe sahip olduğunu düşünüyor.

Martinez, “Kasım ayına kadar bir boğa koşusu 0.70 dolara!” beklediğini açıklamıştır. Martinez, altcoin fiyatının 2024’e kadar 14 katına kadar çıkabileceğini speküle ederek bunu perspektife koyuyor.

Mitesh Shah: Ethereum

İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum, birçok kişi tarafından açık bir seçim olarak görülse de, temeller üst düzey bir altcoinin büyük bir fiyat rallisine hazır olduğunu öne sürüyor.

Ethereum, Mart ayında çok beklenen Dencun yükseltmesini yaşayacak. Takip eden aylarda, üst düzey altcoin spot ETF onayını alması bekleniyor.

Bitcoin’in ETF sonrası performansı tekrarlanırsa, Motesh Shah’ın onu en iyi altcoinlerden biri olarak seçmesinin nedeni kolayca anlaşılabilir.

Omnia Markets’in başkanı, Ethereum fiyatının 2024’te 5.000 dolara kadar çıkacağını bekliyor. Shah, 2025’te altcoin fiyatının 10.000 dolarlık zirvelere ulaşacağını, mevcut aralığından %300’den fazla kazanç sağlayacağını öngörüyor.

Cyclop: Injective

Injective (INJ), 2023’te kripto piyasasına ne yapabileceğini %2.700’den fazla artışla göstermiştir. Geçmiş kahramanlıklarına rağmen, en iyi kripto analistlerinden biri olan Cyclop, Injective’i bu alt sezon için en iyi altcoinlerinden biri olarak seçmiştir.

Etkileyici 27x yılını takiben, Cyclop’un Injective’in 2024 alt sezonunda 50x’e kadar kazanç kaydedebileceğine inanıyor.

JD ve Oliver Michel: Ripple

Ripple (XRP), SEC ile hukuki mücadelesi nedeniyle son birkaç yılda etkileyici bir performans sergilememiş olabilir, ancak birkaç kripto analisti, altcoinin 2024’te en etkileyici performansı sergileyecek olanı olduğuna inanıyor.

JD, bu uzmanlardan biridir ve XRP’nin 6 yıllık bir düşüş deseninden çıktığını vurgulamıştır. Ripple artık “sonunda HAYAT DEĞİŞTİREN kazançlar yapmaya hazır!” JD, XRP için 3 doların üzerinde bir fiyat hedefi belirlemiştir.

İlginç bir şekilde, JD yalnız değil, çünkü VC firması Tokentus Investment AG’nin kurucusu ve CEO’su Oliver Michel de XRP hakkında cesur tahminlerde bulunmuştur. Michel, daha da boğa, Ripple’ın 5-10 dolar arasında işlem görebileceğini öngörerek, izlenmesi gereken en iyi altcoinlerden biri olarak göstermiştir.

Dan Gambardello: Cardano

Cardano, 2024 alt sezonunda birçok analistin gözünde olan en iyi altcoinlerden biridir. Ancak, en iyi altcoinlerden biri olmasına rağmen, ADA, neredeyse iki yıldır 1 dolar işaretini koruyamayarak boğa eğilimini sürdürmekte zorlanmıştır.

“Cardano çok daha uzun süre 1 doların altında kalmayacak.” Dan Gambardello, not almıştır.

Gambardello’ya göre, Cardano’nun 2024 alt sezonunda yeni Bir Zamanların En Yükseğini oluşturması için minimal direnç var. Mevcut aralığından, bir ATH oluşturmak neredeyse %400’lük bir fiyat artışı anlamına gelir. Bu tahmin tutarsa, Cardano en iyi altcoinlerden biri olabilir.

KangaMoon tokeni incelemek için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : KangaMoon
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?