Ocak 18, 2023

Kripto Uzmanından Bitcoin Yorumu: Büyük Değişime Hazır Olun!

Bitcoin fiyatının 20.000 doların üzerine çıkacağını doğru tahmin eden DonAlt, yükseliş hissiyatını koruyor.

DonAlt takma adıyla tanınan analist, 450.000’den fazla takipçili Twitter hesabında Bitcoin’in geçtiğimiz hafta gösterdiği güçlü performansı yorumladı. Analiste göre bu performans ayıların ivme kaybetmeye başladığının göstergesi.

“Haftalık kapanış 19.300 doların üzerinde ve zirve fiyattan ya da ayı piyasasının başlangıcından bu yana ilk büyük desteği geri aldık. Bu büyük bir değişim yaratacak bir detay ve bunu göz ardı edemem.”

Bitcoin fiyat tahmini

Haber hazırlanırken Bitcoin, DonAlt‘ın kilit destek seviyesinin oldukça üzerinde 21.300 dolar civarında işlem görüyor. Analist bu kilit seviyenin aşılmasıyla birlikte 32.000 doların mümkün olduğuna inanıyor.

Bitcoin Yükselişi Konusunda İnançlıyım

BTC teknik analiz

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere analist, fiyat hareketi üç koşuldan birini karşılamadığı sürede uzun vadede de yükseliş hissiyatını koruyacağını belirtti.

“Ayıların yeniden güçleneceğine işaret eden üç yol var. 1, 18.000 dolarlık seviyeyi kaybetmek. 2, 32.000 dolarda büyük bir zayıflık görmemiz. 3, Zirve fiyata ulaşıp, 60.000 dolara düşmek. Bu üç senaryo dışında tahminim yükseliş.”

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?