Ocak 31, 2023

Kripto Uzmanı Metaverse Altcoin’e Dikkat Çekti: Hedefim %38!

Cantering Clark takma adıyla tanınan popüler analist, Bitcoin (BTC) tahminini güncelledi. Analist BTC’ye ek olarak metaverse altcoin The Sandbox (SAND) için de bir ralli tahmini yaptı. İşte analistin dikkat çektiği detaylar.

Analiste göre metaverse altcoin The Sandbox, mevcut fiyatını en az %38 arttıracak bir ralli kaydetmeye hazır. SAND, bu yıl neredeyse %100 ralli kaydetti. Cantering Clark, oyun konulu kripto para sektörünün gelişmesiyle birlikte genel bir yükseliş tahminini koruyor.

Analist, TokenUnlock verilerine de atıf yaptı. Verilere göre yatırımcıların 14 gün içinde gerçekleşecek token açma kilidine karşı riskten korunduğunu (hedging) da belirtti.

Kilit açma olayı, hak ediş süresinin sona ermesiyle birlikte yatırımcıların satış yapmasına izin vermektedir. Bu tür etkinlikler fiyatta aşağı yönlü bir baskı yaratma ihtimali de taşır. Sonuç olarak fiyatına düşeceğine inan trader’lar da satın alma eğilimine girerse hedge’ler ralli için daha fazla güç ekleyebilir.

“Bunun SAND‘in devam etmesi için pivot noktası olma şansı yüksek. En düşük seviyelerin 2 katına çıktıktan sonra yukarıdaki destek olarak önceki haftalık en düşük seviyeleri yeniden test ediyor. Kilit açma 14 gün içinde, bu yüzden muhtemelen bir ton riskten korunma var. Oyun 30 gün, geçen hafta ve son 24 saat içinde bir numara oldu. Hedefim 1 dolar!”

The Sandbox (SAND) fiyat tahmini

SAND, haber hazırlanırken 0,72 dolardan işlem görüyordu.

SAND ve Bitcoin Listemde

Analist SAND tahmininin yanı sıra Bitcoin‘in de 30.000 dolara ulaşabileceği bir senaryo paylaştı. Analiste göre BTC 31.000 doları geçmeden önce 20.000 dolara düşebilir veya 25.000 dolara ulaşarak yeniden 30.000 doları test edebilir. Sonuç olarak analistin görünümü hala iyimser.

Analiz Ekibinden Parabolik Ralli Tahmini: Bitcoin Aya!

“Günaydın. Bunun başka bir çılgın haftanın başlangıcı olmasını umuyorum. Salı günü herhangi bir sürpriz olmazsa, korumayı kapatıyorum ve 20.000 dolara kadar satın almaya / eklemeye istekliyim, Önümüzdeki birkaç ayın BTC için ya mavi ya da kırmızı olacağından eminim.”

Bitcoin fiyat tahmini

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?