Temmuz 28, 2022

Kripto Uzmanı Altcoin Piyasasını Değerlendirdi: Ralli Yolda!


Kripto para piyasası yeniden yeşile dönerken, 1 trilyon dolarlık toplam piyasa değerini yeniden kazanmayı başardı. Buna karşılık, kripto uzmanları, daha sonraki davranışlarını tahmin etmek için çeşitli altcoin’lerin performansını yakından takip ediyor.

Kripto ticareti uzmanı Michaël van de Poppe, altcoin piyasasının detaylı incelemesi üzerine, dijital varlıkların şu anda bulundukları yerden %100-200’lük bir koşuya hazır olduğu sonucuna vardı.

“Altcoin’ler buradan %100-200 daha ilerlemeye hazır.”

AVAX örneği

Van de Poppe, öngörüsünü açıklamak için, Avalanche‘ın 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde kırıldığını gösteren bir grafiğini paylaştı ve “yeniden testin (retest) satın alma baskısını doğruladığını” vurguladı.

AVAX fiyat grafiği

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere, kripto uzmanı ayrıca, “önceki tüm yerel zirvelerde 26 doların üzerinde bir hızlanma” olduğunu belirtti. Buna ek olarak “günlük grafikte pozitif ayrışma” olduğunu fark ettiğini ve bunun 37 ile 41 dolar arasında olası bir hedefi gösterdiğini de sözlerine ekledi.

Altcoin’ler ve Bitcoin’de kripto topluluğu yükseliş bekliyor

Bunların yanında, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, Vasil hardfork’u beklerken Cardano‘nun (ADA) Ağustos ayı sonuna kadar ortalama 0.711 dolar fiyatla işlem göreceğini tahmin ediyor.

Topluluk, aynı zamanda VeChain’in yerel token’ı VET’in 31 Ağustos’a kadar %107.66 kadar yükseleceğini ve artan benimseme nedeniyle 0.0486 dolar seviyesinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

Altcoin’lerin yanı sıra topluluk, Bitcoin’in (BTC) yakın geleceğinde de yükseliş beklentisini koruyor ve ana psikolojik seviye olan 30.000 doları kıracağını, dahası Ağustos ayı sonuna kadar ortalama 32.493 dolar seviyesinde işlem göreceğini tahmin ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Finbold

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?