Kripto Para Borsası Coinfloor, Ethereum’u Listesinden Çıkartıyor

Birleşik Krallık’ın en uzun süre çalışmasını sürdüren kripto para değişim platformu olan Coinfloor, Ethereum’u listeden çıkarma ve yalnızca Bitcoin ticaretine odaklanma planını açıkladı.

17 Aralık’ta yayınlanan resmi bir blog yazısına göre, borsa 2020’den itibaren yalnızca Bitcoin hizmetleri sunmayı amaçlıyor.

“Coinfloor’un Bitcoin’in lansmanının 11. yıldönümünde, 3 Ocak 2020’den itibaren yalnızca Bitcoin’de hizmet vermeye odaklanacağını duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Karar, Coinfloor’un sadeliğe odaklanmayı sürdürürken, dünyanın önde gelen şifreleme para birimi için daha zengin bir hizmet sunmasını sağlayacak.”

Platform aynı zamanda Bitcoin Cash’i de listeye alırken, Coinfloor Ethereum hard fork’ü ile ilgili belirsizliğin, odağı tek bir para birimine kaydırmanın bir nedeni olarak gösterdi. Karar, para biriminin algoritmasını Proof of Work’ten (PoW), Proof of State’e (PoS) değiştirecek olan ve 2020 başlarında planlanan Ethereum 2.0 lansmanının hemen öncesinde geldi.

Coinfloor’un Kurucusu ve CEO’su Obi Nwosu, yalnızca Bitcoin’e odaklanma kararını açıkladı.

“2011’de ilk kez Bitcoin’e rastladığımdan beri, kanıtlanmış bir para birimi haline geldiğini gördüm. Başka hiçbir kripto para birimi, şu anda Bitcoin’in siciline, endüstri desteğine veya marka bilinirliğine yaklaşamıyor. Bu nedenle Bitcoin’e odaklanmak mükemmel bir anlam ifade ediyor.”

Coinfloor, 2020 yılında Bitcoin piyasasını kolaylaştıran lider bir finansal hizmetler sağlayıcısı olma konusundaki “uzun vadeli vizyonuna” odaklanmak için ürün teklifini genişleteceğini açıkladı.

Kaynak : Koinfinans.com


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.