Sponsorlu İçerik
Ocak 22, 2024

Kripto Dünyasında Solana SAGA Heyecanı! Solana Alternatifi Bu Coin 3 Milyon Dolara Yaklaştı

Solana’nın yeni akıllı telefonu piyasaya sürülmeye hazırlanıyor. Şirketin kurucu ortağı Anatoly Yakovenko, yaklaşık bir ay önce katıldığı bir yayında “Uygulama geliştirmeye değecek bir telefon olacak ama ilgili bir kullanıcı tabanı oluşturmak için en az 25 bin ile 50 bin arasında cihaz satmamız gerekiyor.” açıklamasında bulunmuştu. Solana, Web3 odaklı akıllı telefonu Saga’nın yeni ve daha ucuz versiyonunu duyurdu. Telefon iki gün içinde 30 bini aşkın ön sipariş aldı.

Solana Saga telefonlarının hızla tükenmesinin ardından Solana Mobile, prensipte daha uygun fiyata gelecek olan 2’nci akıllı telefonunu tanıttı. Bu akıllı telefon üreticisi şirket, telefonun Web 3.0 çözümlerini dünyaya yayma hedefi doğrultusunda büyük bir adım olacağını söylüyor. Telefonun piyasaya sürülmesi özellikle Solana kullanıcıları tarafından heyecanla bekleniyor.

Solana’nın ilk telefon sürümü olan Saga’nın ilk satışları umut verici değildi. OSOM ve Solana Mobile’nin ortak projesi olan Saga, Mayıs 2023’te bin dolarlık bir fiyatla piyasaya sürüldü. Decrypt’in raporunda birinci sınıf bir Android ürünü olarak tanımlanmasına rağmen, cihazın satışları başlangıçta beklentilerin çok altında kaldı ve şirket dört ay sonra Saga’nın fiyatını 400 dolara düşürdü.

Ancak 2023’ün sonu, Saga’ya olumlu bir şekilde yansıdı. Telefonla birlikte hediye olarak gelen BONK meme tokenin fiyatı aniden yükseldi ve Aralık ayına kadar tüm telefonlar satıldı. Çünkü perakendeciler, token paketinin değerinin tek başına Saga’nın piyasa fiyatından daha yüksek olduğunu fark etti.

Akıllı telefonlarda şansını deneyen tek şirket Solana değil. Ethereum (ETH) tabanlı akıllı telefon ön satışları da, daha önce büyük bir başarı elde etmişti. Ethereum akıllı sözleşme ağına dayalı işletim sistemine sahip ilk 50 mobil cihaz 24 saat içinde tükenmişti.

Teknolojinin nimetlerinden giderek daha fazla bir kesim faydalanırken, kripto yatırımcıları, AI destekli piyasa analizlerine erişim kazanmak için Launchpad XYZ ön satışından LPX tokenleri satın alıyor. Launchpad XYZ token satın alma, kullanıcılara en son teknolojiyle gelen pratik kullanım durumları sağlayabilir. Coinin ön satışı çok yakında sona erecek, detaylarına hemen bakalım.

Launchpad XYZ (LPX) – Yenilikçi Piyasa Analiz Platformu

Kripto sektörünün değişkenliği bilinen bir gerçek. Ancak doğru araçları kullanarak yüksek getiri elde edebilen yatırımcılar olduğu da biliniyor. Launchpad XYZ, yatırımcılara piyasa analizi yapmaları için gerekli araçları sunmayı amaçlıyor. Böylece, yatırımcılar kayıp olasılıklarını en aza indirme şansına sahip olup risk analizi yapabilecekler.

Yani Launchpad XYZ, yatırımcılara piyasa analizi yapmaları için birçok kullanışlı araç sunuyor. Buna ek olarak, bu platform, kullanıcıların tüm Web3 ürünlerine tek bir kontrol panelinden erişebilmelerini sağlayan, hepsi bir arada Web3 çözümü olarak geliştirildi.

Launchpad XYZ kullanıcıları ayrıca hibrit merkeziyetsiz bir borsaya da erişebilir. Bu, yatırımcıların yüzlerce kripto para birimi çiftine ulaşmasına, NFT alıp satmasına olanak tanıyor. DEX, yapıcı-alıcı (maker-taker) komisyon yapısıyla çalışacak ve çeşitli emir türlerini destekleyecek. Ayrıca, platformun yerel tokeni olan LPX tokenlerini stake edenlerden daha düşük işlem ücretleri alınacak.

Yapay Zekayı Ustalıkla Kullanarak Demokratikleştiriyor

Yapay zekanın yarattığı ivme arttıkça yapay zekanın potansiyelinden yararlanacak projeler de artmaya başladı. Launchpad XYZ token satın alma, deneyimli kripto yatırımcıları kadar yapay zekaya yatırım yapmak isteyenlerin de ilgisini çekiyor.

Platform, yatırımcıların en doğru alım satım kararlarını bulmalarına yardımcı olmak için yapay zeka algoritmalarıyla donatıldı. Her kullanıcı için kişiselleştirilmiş bir yatırım stratejisi oluşturmak için, yüzlerce kaynaktan gelen veri setlerini birleştiren Launchpad Quotient (LPQ) sisteminden faydalanılıyor. LPQ sistemi, piyasa verilerini sürekli olarak analiz etmek için makine öğrenimini kullanıyor.

Launchpad XYZ, yapay zeka yardımıyla sofistike bir işlem olan analiz yapmayı demokratikleştiriyor. Kurumsal düzeydeki yatırım araçlarını, tüm kripto yatırımcılarının kullanımına sunmayı amaçlıyor. Platform ayrıca, kripto para birimlerini bireysel risk profilleri ve hedefleriyle eşleştiren bir yapay zeka asistanı da sunuyor.

Yapay zekayı sonuna kadar kullanan bu platformun arama motoru da akıllı olacak. Yatırımcılar popüler coinleri veya fiyatı bir anda düşen coinleri kolay ve hızlı bir şekilde bulabilecekler. Yani platform, hem deney,mli hem acemi kripto yatırımcıları için yatırım yapmayı basitleştiriyor. Yatırımcıların yapay zeka tabanlı analizlerden faydalanmasını sağlayarak onlara daha eşit bir kripto dünyası sunmayı amaçlıyor.

Launchpad XYZ, Şeffaflığa Önem Veren Bir Ekibe Sahip

Projenin arkasında, Web3 uzmanlığı on yıl öncesine dayanan tecrübeli Terence Ribaudo yer alıyor. CEO’nun yanı sıra ekip üyelerinin kimliklerinin herhangi bir belirsizlikle örtülmemiş olması, projenin şeffaflık düzeyine katkıda bulunuyor.

Launchpad XYZ’nin net bir yol haritasına sahip olması da, Launchpad XYZ token satın almak isteyen yatırımcılar için cesaret verici. Bu nedenle, geliştiricilerin yatırımcıların güvenini kazanabilmek için çaba göstermeye devam edecekleri görülebiliyor.

Launchpad XYZ şüphesiz kripto sektörünün yeni bir oyuncusu. Ancak özel kullanım imkanlarıyla en önemli Web3 girişimlerinden biri olabilir.

Launchpad XYZ token incelemek için tıklayın.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : Launchpad XYZ
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?