Ocak 21, 2022

Kripto Devi Binance’dan Bu Metaverse Coin’e Destek! Fiyat Harekete Geçti

Blockchain teknolojisinin gücünden yararlanan yeni bir çok oyunculu çevrim içi (MMO) strateji oyunu Binance pazarına katılmasının ardından kripto dünyasına giriş yaptı.

Yakın tarihli bir duyuruda, kripto borsası devi Binance, Orta Çağ temalı bir metaverse savaş oyunu olan League of Kingdoms’ın (LOKA) yerel yönetişim tokeninin artık platformunda trading için hazır olduğunu söyledi.

Yeni basılan altcoin dün 2,42 dolarlık bir fiyatla piyasaya sürülmüştü ve fiyatı listeleme duyurusu sonrası 2,78 dolara kadar ulaştı. Yazım sırasında 66 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan LOKA bugün de iyi bir performans gösterdi ve bugünün en düşük seviyesi olan 2,27 dolardan 2,67 dolara kadar ulaşarak yaklaşık yüzde 18 arttı.

League of Kingdoms, proje için arazi parçaları olarak hizmet eden, non-fungible tokenler (NFT’ler) gibi blok zinciri özelliklerini kullanarak geleneksel stratejik dövüş oyunu formatını genişletmeyi planlıyor. Ek olarak, protokolün yönetişimi, bir Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon (DAO) tarafından belirlenecektir.

LOKA yönetişimin yanı sıra, oyun içi satın alımlar, NFT varlıklarının basımı veya yükseltilmesi ve ödüller kazanmak amacıyla varlıkların stake edilmesi için kullanılabilir

Token, platformun yatırımcılara değişken fiyat hareketleri yaşayabilecek kripto varlıkları sunduğu özel bir alan olan Binance‘in İnovasyon Bölgesi’nde (Innovation Zone) kullanılabilir olacak.

Projenin teknik incelemesinde platformla ilgili bunları belirtiyor:

“Oyuncular yalnızca bu Topraklara (Lands) sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Topraklarda kaynak toplayabilir ve bunları trade için NFT’lere dönüştürebilirler.”

Tüm bu tokenize edilmiş varlıklar, herhangi bir aracı olmadan şeffaf ve güvenilir bir şekilde blok zincirinde işlem görür ve alınıp satılır.”

Binance’ın yaptığı açıklamaya göre LOKA; Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) ve Tether (USDT) ticaret çiftlerinde mevcut olacak.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.