Mart 16, 2024

Kripto Boğa Piyasasında Sıradaki Fırlama İhtimalli Altcoinler!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Bitcoin’in fiyat düşüşü kripto piyasasında önemli bir kayba neden oldu. 660 milyon dolarlık kripto para biriminin yok olmasıyla yatırımcılar sarsıldı. Bu dalgalanmanın ortasında, on kat getiri arayanlar için hala fırsatlar olabilir. Bazı alternatif coinler, bu değişken ortamda potansiyel artışlar için umut vaat ediyor. Büyük olayların kaotik sonrasında, enkazın arasında mücevherler bulmak mümkündür.

BlastUP Geleceği Başarılı Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, başlangıcıyla manşetlere çıkan bir Katman 2 blok zinciri olan Blast’a dayanan benzersiz bir launchpad platformudur. BlastUP, sadece birkaç hafta içinde 2 milyon doların üzerinde fon toplayarak Blast’ın izinden gidiyor. Proje yenidir, geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre eksiksiz bir Web3 ve yapay zeka araçları paketi ile DApp’leri başlatmaya yönelik yenilikçi çözümleri yeni başlayanlar için bir hit olacağından BlastUP’ın etkisi çok büyük olabilir. Platforma katılan herkes için kapsamlı bir araç seti ve ödüllendirici bir sistem sunduğu iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre BlastUP tokenlerinin ön satışı devam ediyor ve beşinci aşamadaki fiyat 0,055 dolar olarak belirlenirken, borsalar tarafından kabul edilir ve ekibi sadık kalırsa fiyatında artış yaşanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

İçerik göndericisinin aktardığına göre BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP’ın ayrıntılı yol haritası 2026’ya kadar uzanmakta olup, bir AI IDO tarayıcısı, AI Startup Team Tools ve Community Marketplace’i tanıtmayı planlamaktadır.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

NEAR Protokolünün Risklere Rağmen Nvidia İttifakı ile Potansiyel Yükselişi

NEAR Protocol’ün 8,05 dolar olan mevcut işlem fiyatı, son dönemdeki ivmesi göz önüne alındığında potansiyel bir yükselişe işaret ediyor. Nvidia’nın AI konferansıyla yaptığı ittifak, değerini artırabilir. En yakın destek seviyeleri 2,97 dolar ve 2,07 dolar ile bir yastıklama platformu oluşturuyor. Bununla birlikte, nötr Stokastik eylemin gösterdiği durgun aktivite dikkatli olmayı gerektiriyor.

Uzun vadede, NEAR’ın Nvidia ile olan ilişkisi sadece konumunu yükseltebilir. Mevcut MACD ve 10 günlük ve 100 günlük basit hareketli ortalamaların tümü Al sinyali vererek yükseliş eğilimini yansıtıyor. Bununla birlikte, RSI satış önerirken, fiyatları aşağı çekebilecek potansiyel riskler olabilir. Direnç seviyeleri olan 8,11 dolar ve 9,49 dolar yakından takip edilmelidir.

Aptos Foundation ortaklığı piyasadaki konumu ve fiyatları etkileyecek

Aptos Vakfı’nın Movement Labs ile ortaklığı, birlikte çalışabilirlik için yeni alanlar açıyor. Piyasanın bu tür ittifaklara uygun tepkisi göz önüne alındığında, Aptos’un 13,39 dolar’lık mevcut fiyatı 13,77 dolar’lık en yakın direnç seviyesine ve hatta 15,82 dolar’lık ikinci direnç seviyesine doğru ilerleyebilir. Bu yukarı yönlü salınım, MACD hareketinin bir satın almayı savunmasıyla uzun vadede düşünülebilir.

Şu anda nötr bir RSI olmasına rağmen, 10 günlük Basit Hareketli Ortalama bir satış öneriyor. Bu da Aptos’un 9,07 dolar’daki en yakın destek seviyesine veya 6,41 dolar’daki ikinci destek seviyesine yaklaştıran bir baskıyla karşılaşabileceğini gösteriyor. Bu kısa vadeli risk, SMA 100 günlük bir alım öngörse bile dikkatli bir navigasyon gerektiriyor.

Sonuç

NEAR Protocol ve Aptos Foundation, son stratejik ittifaklar ve gelişmeler nedeniyle ilginç yatırım cazibeleri sunarken, BlastUP geleceği başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor. Blast ekosisteminin bir parçası olan BlastUP’ın benzersiz çözümleri, kapsamlı araç paketi, kullanıcı katılımı için teşvikleri ve umut verici yol haritası, onu piyasadaki dalgalanmalara karşı korumalı hale getirdiği iddia ediliyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : blastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?