Mart 13, 2024

Kripto Boğa Koşusu! Kripto Yatırımlarınızı Nasıl Yönetebilirsiniz?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto piyasasındaki son olayların ardından, yükselen fiyatlar bir kripto boğa koşusuna işaret ediyor. Kripto para birimleri ivme kazanırken, hatalardan kaçınmak için uygun yatırım stratejileri çok önemlidir. Bu boğa koşusunda kripto yatırımlarında hata yapmamak önemlidir. Bu sponsorlu içerik makalesinde, yatırımcıların mevcut yükseliş senaryosunda potansiyel olarak kazanç sağlama ihtimalli coinleri inceleyeceğiz.

BlastUP Ön Satışı 1 Milyon Doları Aştı: Kriptoda Gelecek Olabilir mi?

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen launchpad’i BlastUP, birkaç hafta içinde 1 milyon doların üzerinde para toplayarak baş döndürücü başlangıcıyla kısa süre önce kripto dünyasında büyük bir sıçrama yaptı. BlastUP’ın başarılı olup olmayacağı merak ediliyor.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

İçerik göndericisine göre BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirme planlarıyla büyük bir başarıya ulaşmaya hazırlanıyor. Kapsamlı bir araç paketi ve yeni başlayanlar için zengin bir ödül sistemi sunacağı iddia ediliyor.

Şu anda BlastUP, dördüncü ön satış aşamasını yürütüyor ve BlastUP tokenlerini en düşük fiyattan sunuyor. Bu tokenları şimdi 0,055 dolardan satın almak isteyen yatırımcılar proje hakkında detaylı araştırmalarını yaptıktan sonra kendi iradelerine göre kararlar verebilirler, ekibine göre borsalarda listelenebilirse fiyatında yükselme yaşanabilecektir. Kesin değildir.

BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

BlastUP’ın kapsamlı yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve bir AI IDO tarayıcısı başlatma, startup ekipleri için özel AI araçları geliştirme ve Topluluk Pazarı kurma planlarını özetliyor.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın

İyimserlik Parası Direnç Seviyesine Yaklaştı, Aşağı Yönlü Riskler Arasında Potansiyel Yükseliş

Şu anda 4,28 dolardan fiyatlandırılan İyimserlik, en yakın direnç seviyesi olan 4,32 dolara yükselmekle boğuşuyor. Artan trend, sahiplerinin gücü ve olumlu MACD tavsiyesi göz önüne alındığında, madeni para ikinci direnç seviyesi olan 4,95 doları aşabilir. 3,34’lük 100 günlük basit hareketli ortalama da olumlu bir uzun vadeli yörüngeye işaret ediyor.

Öte yandan, kısa vadeli potansiyele rağmen, 4,42’deki 10 günlük basit hareketli ortalamanın olası bir satışa işaret etmesiyle, İyimserlik potansiyel aşağı yönlü risklerle karşı karşıyadır. En yakın destek 2,95$’da gizleniyor ve hatta 2,20 dolar’da endişe verici bir ikinci destek seviyesi var. Sonuç olarak, İyimserliğin genel piyasa sağlığı temkinli bir duruş gerektirebilir.

Jüpiter Büyük Bir Hissenin Ortasında Yükseliş Gösteriyor

Jüpiter’in mevcut fiyatı 0,81 dolar’lık ikinci direnç seviyesine yakın ve güçlü bir yükseliş eğilimi gösteriyor. Bu dalgalanma ve ardından sahiplerden gelen büyük bir hisse, fiyatı kısa vadede daha yükseğe çekerek en yakın direnç seviyesi olan 0,68 dolar’ı geçmesine neden olabilir. Ayrıca 10 günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) da “Satın Al” eylemi önererek bu potansiyel artışı güçlendiriyor.

Diğer taraftan, RSI’dan gelen Nötr Önerilen Eylem ve 100 günlük SMA’nın olmaması, uzun vadede belirsizliğe işaret ediyor. Jüpiter’in fiyatı direnç seviyesine olan mevcut yakınlığını korumakta zorlanabilir. Baskı artarsa, en yakın destek seviyesi olan 0,42 dolar’a ve hatta ikinci destek seviyesi olan 0,30$’a kadar gerileyebilir.

Polygon’da (MATIC) Kısa Vadeli Yukarı Yönlü Hareket Potansiyeli

Polygon (MATIC) kısa vadede yukarı yönlü hareket için sağlam bir potansiyele sahip. Mevcut fiyat destek seviyeleri olan 0,82 dolar ve 0,63 dolar ile Nötr RSI ve Stokastik RSI istikrara işaret ediyor. Bunun da ötesinde, MACD ve hem 10 günlük hem de 100 günlük Basit Hareketli Ortalamalar Satın Al sinyali veriyor. Bu da MATIC’in en yakın direnci olan 1,13 doları ve hatta muhtemelen ikinci direnci olan 1,27 doları aşma ihtimalinin yüksek olduğu anlamına geliyor.

Ancak uzun vadede, Polygon (MATIC) için işler biraz daha az netleşiyor. Bazı umut verici işaretlere rağmen riskler devam ediyor. İşlem hızlarındaki gecikmeler iyimser görünümü azaltıyor ve fiyat ilerlemesini etkileyebilir. Bu sorunlar devam ederse, fiyat üzerinde aşağı yönlü baskı oluşturarak onu en yakın ve ikinci destek seviyelerine doğru itebilir.

Solana’nın Borsalardaki Patlaması: Yükseliş ve Potansiyel İnişin Analizi

Solana’nın dikkat çekici yükselişi, özellikle DEX’teki rekor hacimlerin yükseliş görünümüne işaret etmesiyle dikkat çekiyor. En yakın direnç olan 142,72 dolar’ın aşılması, özellikle mevcut fiyat 147,66 dolar’da seyrederken, kısa vadede 160 dolar’a ulaşma potansiyelini artırıyor. 10 ve 100 günlük basit hareketli ortalamalar ‘al’ duruşunu destekliyor.

Bununla birlikte, risk faktörlerinin ihtiyatlı bir şekilde değerlendirilmesi şarttır. Hızlı yükseliş, RSI seviyelerinin yükselmesine yol açarak genellikle düzeltmelerden önce gelen aşırı alım koşullarına işaret edebilir. Bir gerileme durumunda SOL, 100,87 dolar’daki en yakın desteğe ve hatta 76,03 dolar’daki ikinci desteğe kadar gerileyebilir. MACD ve Stokastik RSI hızla tarafsızlığa yaklaşırken, temkinli bir piyasa duyarlılığı belirgindir.

Sonuç

Optimism, Jupiter, Polygon ve Solana çalkantılı bir piyasada büyüme potansiyeli gösterirken, yenilikçi yaklaşımı ve token sahiplerine özel ayrıcalıklarıyla BlastUP projesi başarılı olabilecek mi merak ediliyor. Kendine özgü konsepti, sağlam Blast ekosistemi ile birleştiğinde, izlenmesi gereken bir yatırım olarak ön plana çıktığı iddia ediliyor.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?