Mart 10, 2023

Kripto Balinaları Oldukça Hareketli: Peki Fırsat Doğdu mu?

Bitcoin Ocak ayından bu yana ilk defa 20.000 doların altına geriledi. BTC fiyatındaki düşüş kripto para piyasası tarafından da takip ediliyor. Ancak tüm bu gelişmeler yaşanırken birçok balina fırsatları değerlendirmek için çeşitli varlıkları gözüne kestirdi.

Balina hareketlerinin detaylarına girmeden önce kripto para piyasasının toplam değerinin 1 trilyon dolarının altında 925 milyar dolar civarında olduğunu belirtmek önemli olacaktır.

Kripto Balinaları Fırsat Arıyor

Santiment, Polygon (MATIC) cephesindeki hareketliliğin arttığını tespit ederek en dikkat çeken varlık yorumu yaptı. Rapor, bugün 58.885.143 MATIC işleminin (ortalama 62 milyon dolar) yapıldığını gösteriyor. Ancak rapordaki şu cümleler dikkat çekti.

Ne yazık ki bu, coinleri başka bir borsa adresine taşıyan bir borsa adresi gibi görünüyor ki bu da genellikle olumlu bir fiyat hareketinin yaklaştığının göstergesi değildir.

Ancak yine de bu tür bir şeyin olması mümkün. Bu tür transferler genelde bir balina satışını veya başka bir borsa adresine taşınması anlamına da geliyor olabilir.

Polygon analizleri

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Ethereum balinaları ise çok farklı altcoin’lere yönelmeyi tercih etmedi. En çok satılan varlıklar Uniswap, Synthetix ve MATIC gibi varlıklar oldu. Stabilcoin’ler ve “wrapped (sarılmış)” varlıklara ek olarak Lido Finance (LDO) ise en çok alınanlar listesine girdi.

Düşüşü Fırsat Bilen Balina Bu Meme Coin'e Saldırdı, Hem de Üç Kez!

ethereum haberleri

Bununla birlikte, en büyük varlıklar Ethereum, MATIC, Shiba Inu ve Chainlink olduğu görülüyor.

Top 10 hold altcoinler

hiba Inu, son 24 saat içinde en iyi 100 Ethereum balinası tarafından en çok kullanılan akıllı sözleşmelerin bir parçasıydı. Listede ayrıca Synthetix, Aave ve Curve Finance gibi diğer önde gelen DeFi isimleri de yer aldı.

Balinaların elindeki altcoinler

Sonuç olarak, balinaların toplu olarak bir birikim sürecine girmediğini söylemek mümkün. Ancak balina aktivitesi hala aktif olarak kaydedildiği için güncel gelişmeler ayrıca aktrılacaktır.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Watcher.guru
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?