Ocak 25, 2024

Kripto Analistinden Dogecoin Rakibi için İddialı Tahmin: Ralli Ateşi Devam Edecek!


Bluntz takma adıyla tanınan kripto para analisti son zamanlarda yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Analist, yaptığı son paylaşımda bir aydan kısa sürede büyük kazançlar kaydeden Dogwifhat (WIF) fiyatı hakkında yeni bir tahminde bulundu.

Bluntz, kısa sürede popüler olan meme coin’in 0,10 dolar civarında bir dip fiyata ulaştıktan sonra yeniden bir zirve fiyata ulaşabileceğini düşünüyor. Analiste göre dip fiyata ek olarak mevcut piyasa döngüsünün de sona ermesi gerekiyor.

Dogwifhat’ın günlük grafiğini baz alan analist, “Elliott Dalga Teorisi’ni” kullanarak WIF’in şu an “beş dalgalı” bir formasyonun ikinci dalgasında olduğunu belirtti. Bu ikinci dalganın sona ermesiyle fiyat 1 dolara ulaşma potansiyeli taşıyor.

dogwifhat fiyatı yeniden yükselişe geçecek mi?

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Elliott Dalga Teorisi bir varlığın fiyatını analiz ederken “beş dalga” teorisini kullanmakta ve fiyatın bu hareketleri takip ettiğini öne sürmektedir. Düzeltici bir dalga genellikle üç dalgada gerçekleşmektedir.

Dogwifhat fiyatı 0,321 dolardan işlem görürken, 8 Ocak’ta 0,0759 dolarlık düşük fiyattan şu ana kadar %320’nin üzerinde fırlayarak dikkat çekti.

Üç Trader'dan Solana için Ortak Görüş: Bu Seviye Ralli Öncesi Alıma Uygun!

Daha önce Solana fiyatı hakkında görüşlerini aktaran Bluntz, tahminini detaylandırırak SOL fiyatının %72’nin üzerinde yükselişle 150 dolara yükselebileceğini öne sürdü.

SOL fiyat grafiğinin son sekiz saatlik dilimini yorumlayan Bluntz, üç dalgalı bir düşüş trendinin tamamlandığını ve artık yükseliş trendinin geleceğini düşünüyor.

solana fiyatı 150 doları aşma potansiyeli taşıyor

Kaynak : The Daily Hodl

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?