Ocak 25, 2024

Üç Trader’dan Solana için Ortak Görüş: Bu Seviye Ralli Öncesi Alıma Uygun!

Kripto para dünyası “akıllı sözleşmeler” alanında çetin bir mücadeleye tanıklık ederken, adeta küllerinden yeniden doğan Solana (SOL) fiyatının geleceği tartışılmaya devam ediyor. Kripto para dünyasının popüler trader’ları uzun vadede iyimser görünümlerini korusa da kısa vadede bir düşüş öngörüyor.

Analist Bluntz, yaptığı son paylaşımda Solana fiyatının Bitcoin’in parabolik bir yükseliş performansı göstermeden önce yaşadığı düşüşün benzerini yaşayabileceğini düşünüyor. SOL, 2018 yılında yaşanan parabolik hareketin öncesinde bir çöküşle tartışılan varlıklardan biri olmuştu.

Analistin paylaşımına göre Solana, şu an içinde bulunduğu üçgen formasyonu desteğinin de altına geriledi. Bu da fiyatın aşağı yönlü eğilimini sürdüreceği yönünde yorumlanabilir. Analist 70 doların da altına gerilenmesi halinde SOL yatırımlarını arttıracağını belirterek analizini devam ettirdi.

solana fiyatı düşüş riskiyle karşı karşıya

Bluntz’ın grafiğine göre Solana fiyatı 70 dolarlık bölgeden sıçradıktan sonra 110 doların da üzerine çıkabilecek bir ivme yakalayabilir.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere popüler trader Pentoshi de 70 dolarlık desteğe dikkat çekti. Trader bu seviyeye doğru bir gerilemenin olasılığının yüksek olduğuna inanıyor. Trader’ın da grafiğinde 70 dolarlık bölgeden bir sıçrama olasılığı dikkat çekiyor.

Kripto para dünyasının popüler altcoin analisti Altcoin Sherpa da Solana fiyatının 0,50 Fibonacci geri çekilme seviyesine düşmesini bekliyor. Bu da diğer uzmanların dikkat çektiği 70 dolarlık bölgeye yakın bir seviyeyi temsil ediyor.

 

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?