Ocak 26, 2023

Justin Sun İki Altcoin’i Borsaya Taşıdı: Büyük Satış mı Geliyor?

Justin Sun, 15 milyon dolarlık Ethereum token’larını bir kez hareket ettirerek Poloniex’e taşıdı. Sun’a bağlı cüzdanların bu ay gerçekleştirdiği toplam büyük işlem sayısı 10’u aştı.

LookOnChain’e göre Justin Sun‘a ait cüzdan doğrudan Poloniex borsasına 15,5 milyon dolar taşıdı. Bu kuruluşta 347 milyon dolardan fazla para kaldı. Ne yazık ki, bu fonların Poloniex’e taşındıktan sonra satılıp satılmadığını belirlemek mümkün değil.

Bununla birlikte, Sun’ın gösterdiği faaliyet, çoğu yatırımcının portföylerini riskten arındırırken kullandığı stratejiye benzer şekilde, yükselirken parç parça satarak, kar etmek ve baskıyı dağıtmak üzerine kurulu.

Ethereum’daki genel likidite ve hacim göz önüne alındığında, Justin Sun’ın 15 milyon ila 50 milyon dolarlık işlemlerinin çok bir etkisi olmamalı.

Nitekim Sun yalnızca Ethereum hareket ettirmekle kalmadı. Sun, DYDX gibi daha küçük çaplı altcoin’leri de hareket ettirdi. Geçmiş verilere göre Sun’ın küçük çaplı altcoin hareketleri fiyatta olumsuz bir karşılık buluyor.

Balinalar Litecoin ve Bu Altcoin'e Adeta Akın Ediyor!

Bununla birlikte, Sun’ın ana cüzdanında çok fazla ERC20 token’ı bulunmuyor. Bu varlıkların toplam değeri yalnızca 15.000 dolar ve bu para birimlerinin çoğu satılacak kadar likit bile değil.

Bununla birlikte, Sun’ın tam olarak kaç cüzdana sahip olduğunu kesin olarak bilinmiyor. Fonlarının çoğunu hem güvenlik hem de gizlilik önlemleri için çok sayıda cüzdan arasında açıkça yeniden dağıtmakta olduğu kesin.

Kaynak : U.Today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?