Mart 11, 2024

Jupiter, Polygon MATIC ve BlastUP Kısa Vadede Kazanç Sağlayabilir mi?

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Finansal analistlere göre Ethereum’un değeri piyasa döngüsünde yeni bir zirveye ulaşabilir. Bu artış, kripto yatırımlarında genişleyen fırsatlara işaret ediyor. Bu eğilimin ardından, kısa vadeli yatırım potansiyeli patlayarak Jupiter, Polygon MATIC ve BlastUP gibi giderek büyüyen altcoinlerde kazanç yaşanabilecek mi yoksa hayal kırıklığına mı uğratacaklar merak ediliyor.

BlastUP Ön Satışı 1 Milyon Doları Aştı: Kriptoda Bir Sonraki Büyük Şey Bekleniyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre Blast’ın önde gelen launchpad’i BlastUP, birkaç hafta içinde 1 milyon doların üzerinde para toplayarak başlangıcıyla kısa süre önce kripto dünyasında büyük bir sıçrama yaptı. BlastUP’ın geleceği merak ediliyor.

BlastUP Token Ön Satışını İnceleyin

İçerik göndericisine göre BlastUP, hızlı ve kaliteli startup lansmanları için Web3 araçlarını yapay zeka inovasyonuyla güçlendirme planlarıyla büyük bir başarıya ulaşmaya hazırlanıyor. Kapsamlı bir araç paketi ve yeni başlayanlar için zengin bir ödül sistemi sunacağı iddia ediliyor.

BlastUP tokenları şimdi 0,05 dolardan satıldığı aktarılıyor, almak isteyen yatırımcılar proje ve ekibi hakkında detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar, kripto para yatırımları riskli yatırım olduğunu unutmamak gerekir. Ekibine göre borsalar kabul ederse fiyatında yükseliş yaşanabileceği aktarılıyor.

BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

BlastUP’ın kapsamlı yol haritası 2026’ya kadar uzanıyor ve bir AI IDO tarayıcısı başlatma, startup ekipleri için özel AI araçları geliştirme ve Topluluk Pazarı kurma planlarını özetliyor.

BlastUP Ön Satışını İnceleyin, Erken Avantajların Kilidini Açın

Jüpiter, Piyasadaki Belirsizliğin Ortasında Potansiyel Büyüme Gösteriyor

Jüpiter’in fiyatı 0,77 dolar seviyesinde bulunuyor ve direnç seviyelerinin orta noktasını 0,81 dolar ve 0,68 dolar olarak belirledi. JUP’ta 123 milyon dolarlık büyük bir hissenin ortasında yaşanan %35’lik son artış, piyasada potansiyel bir büyümeye işaret ediyor ve olası bir yukarı yönlü dalgalanmaya yol açıyor. Basit Hareketli Ortalama 10 gün boyunca pozitif ve MACD hareketi bir alım öneriyor.

Ancak, uzun vadeli tahminler o kadar net değil. İyimser çizgiye rağmen, Jüpiter’in en yakın desteği 0,42 $’da bulunuyor ve ikinci destek seviyesi olan 0,30 $’a düşme olasılığı var. RSI hareketi nötr kalmaya devam ederek yatırımcılara ihtiyatlı olma sinyali veriyor. Bu nedenle, token lansmanı bir fırsatın ipuçlarını verirken, piyasanın öngörülemezliği ihtiyatlı olmayı gerektiriyor.

Polygon Alım Satım Analizi: Piyasa Belirsizliğinin Ortasında Potansiyel Yükseliş

Bazı zorluklara rağmen Polygon şu anda 1,23$’dan işlem görüyor. Kısa vadede, piyasa davranışları aynı hizaya gelirse, 1,27$’a veya daha da yükseğe çıkabilir. Ayrıca, hem MACD hem de 10 günlük SMA göstergeleri alım öneriyor ve bu da potansiyel yukarı yönlü ivmeye işaret ediyor. Yine de, genel trend onay gerektirdiğinden yatırımcılar coşkularını kontrol altında tutmak isteyebilir.

Uzun vadede Polygon umut vaat ediyor, ancak riskler kaçınılmaz. Hafif bir yükseliş sinyaline rağmen, RSI ve Stokastik RSI nötrdür ve gelecekte potansiyel yatay hareketliliğe işaret etmektedir. 100 günlük SMA’ya bakıldığında, fiyatın rahatça üzerinde olduğu görülüyor ve bu da güçlü bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Ancak, aksilikler yaşanması halinde fiyatın 0,82$ ve hatta 0,63$ destek seviyelerine düşmesi ihtimal dışı değil.

Sonuç

Sponsorlu içerik göndericisine göre, Jupiter ve Polygon pazar dinamiklerinin ortasında umut verici bir potansiyel gösterirken, BlastUP geleceği başarılı olabilecek mi yoksa hayal kırıklığınamı uğratacak merak ediliyor. Bunun bir nedeni, Web3 ve yapay zekayı birleştiren yenilikçi konsepti ve yerleşik Blast ekosisteminden kaynaklanan gücüdür.

BlastUP tokeni incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, yatırım yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?