Mayıs 5, 2022

İşte Mayıs’ta Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 3 Altcoin!


Son güncellenme : 06.05.2022 - 00:28

Yeni bir aya başlamış olmamaıza rağmen kripto piyasası geçen ay meydana gelen piyasa düşüşünden hala kurtulabilmiş değil. Bu zorlu koşullarda altcoin’lerden yalnızca birkaçı etkili bir şekilde performans gösterebiliyor, ancak bu olumlu trend bile çok uzun süreli olmuyor.

Buna rağmen bu gibi düşüş dönemlerini genelde uzmanlar alım fırsatları olarak görüyor ve potansiyeli olan altcoin’leri indirimli fiyatlardan alınmasının mantıklı bir karar olabileceğini söylüyor. Biz de KoinFinans olarak analistlerin iyimser olduğu 3 kripto para birimini sizinle paylaşıyoruz.İşte Mayıs’ta Mutlaka Sahip Olmanız Gereken 3 Altcoin!

Cardano (ADA)

Popüler akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA), yoğun balina alımlarını takiben bu aralar değerindeki düşüşten yavaş yavaş toparlanmaya çalıştığı bir aşamada. Bu, yatırımcıların “dipten satın almaları” ve ardından arkalarına yaslanıp yatırımın getirilerini izlemeleri için son şans olabilir.

Cardano, yılın ilk çeyreği boyunca ağ aktivitesinde bir artış yaşadı. Blok zincirinin yüksek işlem hacmi (LTV), kurumsal talepte gerçekleşen bir artışı temsil ediyordu. 2017’de piyasaya sürülen Cardano, Eylül 2021’de platforma akıllı sözleşme özelliği kazandıran büyük bir yükseltme yaşadı. Bu gelişme, ADA’nın büyümesine yardımcı oldu ve Cardano ekosistemi kısa süre önce 400 yeni proje ekleyerek toplam proje sayısını yaklaşık 900’e çıkardı.

Geniş ağ artık DeFi kredilerini, yeni cüzdanları ve NFT koleksiyonlarını içeriyor. ADA’nın değeri istikrarlı bir şekilde artıyor ve bunun da yatırımcılara tutarlı getiriler sağlaması bekleniyor. Sonuç olarak, bu ay Cardano (ADA) kripto para birimindeki yatırımlarınızı kilitlemek için ideal bir zaman aralığı olabilir.

altcoin

Firepin (FRPN)

Firepin (FRPN), analistlerin değerlendirmelerine göre iyi hazırlanmış bir teknik inceleme ile ilk yatırımcılarını şimdiden etkilemiş yeni bir kripto para birimidir ve yeni altcoin’lerle ilgilenen yatırımcıların ilgisini çekebilir. Geliştiricileri kripto para birimini bir topluluk token’ı olarak tanımlar. FRPN, fintech dünyasında karar verme sürecini demokratikleştirmek için tasarlanmış yeni bir DAO kripto para birimidir.

Firepin token, ağında yapılan her işlemin küçük bir maliyeti bulunmaktadır. Bu işlem ücretinden kazanılan fonlar ağın hazinesini ve likiditesini finanse etmek için kullanılacak ve FRPN token’larının bir kısmı zaten onlara sahip olan kişilere yeniden dağıtılacak. Bunların yanı sıra hazinenin fonları, NFT ve metaverse oyunları oluşturmak ve metaverse’in geleceğini etkilemeye çalışan ekiplere ve kuruluşlara yatırım yapmak için kullanılacak.

Şeffaflık ve yatırımcının sürece dahil edilmesi vaadi ile Firepin, portföyünüze güvenilir bir katkı olabilir. FIREPIN Token (FRPN), iki hafta içinde ikinci aşama ön siparişlerini tamamlamasına rağmen satışları yavaşlamaktan çok uzak. Sadece iki ay önce Şubat ayında ön satışını başlatan altcoin’in fiyatında %300’lük bir artışın ardından şimdiye kadar çok başarılı bir ön satış gerçekleştirdiler.

Token şu anda ikinci ön satış aşamasında ve bu da içinde bulunduğumuz süreci altcoin’e yatırım yapmak için mükemmel bir zamanlama haline getiriyor. Kripto para birimi iyi performans göstermesi bekleniyor ve şu anda indirimli bir fiyatla erken yatırımcılarına sunuluyor.

firepin altcoin

Litecoin (LTC)

2011 yılında piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, Litecoin (LTC), kripto oyunundaki en eski oyunculardan biridir. LTC geliştirme ekibi, eski yaşına rağmen hızlı tempolu fintech sektörüne ayak uydurmak için sürekli olarak yeni özellikler üzerinde çalışıyor.

Emektar bir proje olmasına rağmen Litecoin sadece günümüze ayak uydurmakla kalmıyor, aynı zamanda son derece umut verici bir seçenek olmaya da devam ediyor. Ocak ayında yayınlanan en son platform güncellemesi, dijital ledger işlemlerini anonim hale getirerek güvenlik ve gizliliğe odaklanıyor.

Ayrıca, LTC, diğer token’larla karılaştırıldığında piyasa kasvetinden iyi bir şekilde kurtuluyor gibi görünüyor. Olumlu performans geçmişi ve devam eden gelişimi, Litecoin’i gelişecek bir portföy için ideal bir yatırım fırsatı haline getiriyor. Güvenli getiri elde etmek için bu potansiyel sahibi altcoin’leri uzun vadeli finansal planınıza dahil edebilirsiniz.

litecoin altcoin

Fiyat hareketlerini buradan kontrol edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak KoinFinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz

Kaynak : analyticsinsight
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?