InvestAnswers’a Göre Ethereum’un (ETH) Sekiz Ana Rakibi Var! İşte En İyileri

0
InvestAnswers'a Göre Ethereum'un (ETH) Sekiz Ana Rakibi Var! İşte En İyileri

Popüler bir kripto analisti, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’un birkaç farklı rakibi olduğunu belirterek, sekiz farklı ana rakip belirledi. İşte analistin güçleneceğine inandığı Ethereum rakibi altcoin’ler.

Yeni bir Soru-Cevap oturumu yayınlayan finansal eğitim YouTube kanalı InvestAnswers, 401.000 abonesine Ethereum’un tüm rakiplerine kıyasla dominant güç olmaya devam ettiğinden şüphe duymadığını açıkladı.

“Her zaman söylediğim gibi, Ethereum 800 kiloluk baskın gorildir. Aması maması yok. Her şey Ethereum’dan kaçıyor ancak diğer oyuncular parçalanıyor.”

Analist, merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Terra (LUNA) ve akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) önemli Ethereum alternatifleri listesinin başında gelmesinin birkaç nedenini belirtti.

“Gerek USP (benzersiz satış teklifi) gerek de geliştirici takıma, teknolojiye ve topluluğa baktığınızda Solana (SOL) ve Terra (LUNA) ‘günün kazananı’ oluyor. Bu dört özellik bir projenin değerlenmesinin anatarıdır.”

InvestAnswers sunucusunun başka bir ilgi alanı, bir kripto projesini çevreleyen teşvikler ve momentumdur. Katman 1 akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX) ve kurumsal sınıf DeFi platformu Fantom’un (FTM) her ikisinin de bu kriterleri karşıladığını belirten sunucu, şunları kaydetti.

“Listenin devamında yer alan diğer iki blockchain Avalanche (AVAX) ve Fantom (FTM). Teşvikler ve ivme nedeniyle öne çıkıyorlar.

Kripto tamamen momentumla ilgilidir. Sıcaklığı takip etmelisin. Tüm sineklerin gittiği yerde, sen olacaksın…

Fantom, ivme kazandıran teşviklere sahiptir. Örneğin, değere ödünç verme (LTV), bu yüzden LTV patlıyor. Tam olarak neler olduğunu anlamak için perdenin arkasına bakmanız gerekiyor.”

Analist daha sonra çok zincirli ölçeklendirme çözümü Polygon’a (MATIC) ve Binance Coin (BNB) tarafından desteklenen merkezi olmayan dijital varlık değişimi Binance Smart Chain’e bakıyor. Bu Ethereum rakiplerinin yol kenarına düşme riski altında olabileceğini düşünüyor ve her birinin çok farklı nedenlerle bunu yaşayabileceğini düşünüyor.

“Polygon’un tehdit altında olabileceğini iddia edebilirsiniz, sadece balina konsantrasyonunun bu anlatıyı nasıl beslediği ve bir dereceye kadar desteklediği şaşırtıcı.

Ve Binance Smart Chain çok merkezi olduğu için tehdit altında.”

Listenin sonunda yer alan iki blockchain ise joker karakterlerdir: zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü Polkadot (DOT) ve ölçeklenebilir merkezi olmayan blok zinciri platformu Cardano (ADA) bu listede yer alıyor.

“Sonra da joker karakterler var, Polkadot ve Cardano. Her ikisi de zaman zaman berbat dönemler geçirdi. Cardano bugün biraz hareket etti, bu harika ama umarım üç dolara çabucak ulaşır.”

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Hoş geldin hediyeleriyle dolu Kripto Para Borsası Kucoin'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın