Aralık 3, 2022

Gözlerden Kaçan İki Altcoin’in Fiyatı Fırladı!

Kripto para piyasası bir süredir yatay seyretmeye devam ederken, yatırımcıların radarından kaçan Ethereum rakibi iki altcoin hafta boyunca değer kazandı.

Twitter ve Facebook başta olmak üzere sosyal medya mecralarına Web3 özellikleri getirmeyi amaçlayan Mask Network (MASK), listenin başını çekiyor. MASK, haber hazırlanırken 3,71 dolar civarında işlem görüyor.

Piyasa değerine göre 119. Sırada yer alan MASK, son yedi günde %47 oranında yükseldi. Son 24 saatte %3 artış kaydeden MASK. Daha sonra kısa bir düzeltme kaydetti.

Kullanıcıların kripto ile yapılandırılmış ürünlere erişimini kolaylaştırmak isteyen Ribbon Finance (RBN) de listede yer aldı. DeFi protokolleri paketi olarak çalışan RBN, haber hazırlanırken 0. 265951 dolardan işlem görüyor.

Piyasa değerine göre 178. Sırada yer alan RBN, son yedi günde %41’den fazla artış gösterdi. Nitekim son 24 saatte görünümü stabil kalsa da zaman zaman düzeltici hareketler de gösterdi.

Bu hafta yeni ürünler piyasaya süren Ribbon Finance, yeni bir girişimi de hayata geçirdi. Ribbon VIP adı verilen ürünün detayları dikkat çekici. VIP, projenin en büyük paydaşları için “yükseltilmiş bir hizmet ve topluluk seviyesi” sunacak.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Mask Network, Web3 Sosyal Ekosistem Hibesi için ilk tur kazananları seçti. Program, kazananların her birine 10.000 dolar değerinde MASK token sağlayacak.

Binance.US, Kasım ayının sonlarında altcoin MASK için para yatırma işlemlerini aktif ederek ekosisteme olumlu bir katkı sağladı.

Sonuç olarak altcoin bu haftaki kazançlarına rağmen MASK tüm zamanların en yüksek seviyesinden %90’dan fazla, RBN ise tüm zamanların en yüksek seviyesinden %95’ten daha düşük fiyattan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?