Aralık 4, 2022

150 Milyonluk Balina Transferi: Bu Altcoin’de Sosyal Hakimiyet Arttı

Devasa kripto işlemlerini takip eden blockchain platformu Whale Alert tarafından bildirildiği üzere, yaklaşık on dört saat önce büyük miktarda XRP yığını içeren bir işlem tespit edildi.

Balinalardan 150 milyonluk XRP transferi

Söz konusu transfer, 56.521.052 dolar değerinde Ripple bağlantılı altcoin’i içeriyordu. XRP odaklı cüzdan takipçisi Bithomp tarafından sağlanan ayrıntılar, bir balinanın bu şaşırtıcı miktardaki XRP’yi bir Binance cüzdanından büyük bir ABD borsası Bittrex’e taşıdığını gösteriyor.

Son zamanlarda, balinalar oldukça aktif hale geldi, büyük miktarlarda XRP yığınları cüzdanlar ya da borsalar arasında hareket ettiriliyor.

XRP’nin sosyal hakimiyeti yükseliyor

Bunların yanında Santiment, XRP ağının trend olan kripto para listesinin başında yer aldığını bildirdi. Verilere göre XRP’nin sosyal hakimiyetinde büyük bir artış yaşanıyor. On-chain veri platformunun analistleri, bunun fiyat artışı olasılığını eskisinden daha yüksek hale getirdiğini söylüyor. Bununla birlikte, bu coin’ler trend olurken hızlı bir satışın da mümkün olduğu konusunda uyarıda bulunuyorlar.

Son olarak altcoin basın zamanında 0.39 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.