Şubat 15, 2022

Gözler Bu Metaverse Coin’de! CEEK Neden Yükselişe Geçti?

Bugün, Bitcoin ve Ethereum sırasıyla %3 ve %5 arttığı için kripto piyasaları hafif bir yükseliş gösterdi. Metaverse kripto paraları da bugün oldukça iyi durumda ve birçoğu önemli fiyat artışları yaşıyor. Bunlardan en dikkat çekeni ise CEEK (%20.15’lik artış).

Haziran 2018’de başlatılan CEEK VR, blockchain üzerine kurulu Sanal Konserler, Canlı Sporlar ve 360VR Yayınları için önde gelen bir Metaverse projesidir. CEEK platformu, patentli VR başlığı ve birinci sınıf sanal ortamlar aracılığıyla hayranları içerik oluşturucularla bir araya getirmeyi başarıyor.

Bununla birlikte CEEK, piyasadaki en az değer verilen projelerden biri. Platformun benzersiz bir özelliği de, Lady Gaga, Demi Lovato, Ziggy Marley ve daha fazlası gibi önde gelen müzik sanatçılarıyla yüksek profilli ortaklıklar kurma yeteneği.

Platformun yerel token’ı, Ethereum blockchain’inde yaşayan bir ERC-20 varlığı olan CEEK. Başlangıçta, token Ethereum’da piyasaya sürüldü, ancak CEEK, daha düşük gas ücretleri nedeniyle Binance Smart Chain‘e geçiyor. Peki CEEK fiyatı neden arttı?

Son fiyat artışının olası bir nedeni, CEEK’in Ganalı rapçi, söz yazarı Sakrodie’nin konserindeki kendine yer bulması olabilir. Sanal konserler için lider platform olan CEEK’in yüksek kaliteli prodüksiyonu, alandaki diğer projelerle karşılaştırılamaz.

Bunların yanında Meta‘nın (eski adıyla Facebook) CEEK’e verdiği değer oldukça açık. Meta’nın resmi Twitter hesabı üzerinden birkaç kez CEEK ile ilgili paylaşım yapıldı. Aynı şekilde yine Meta’dan CEEK’i içeren bir duyuru gelmesi bekleniyor. Bunun da fiyatı harekete geçirdiği söylenebilir.

Dahası CEEK henüz Binance ve Coinbase gibi büyük çaplı borsalarda listelenmedi. Bunun yakın zamanda yaşanabileceği beklentisi de fiyatı olumlu yönde etkilemiş olabilir.

Genel olarak CEEK, piyasadaki en az değer verilen Metaverse kripto paralarından biri ve 2022’de mutlaka izlenmesi gereken bir coin.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : THE VR SOLDIER


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.