Gözler Bu Altcoin’e Çevrildi: %40 Ralli Gelebilir!


Son güncellenme : 18.11.2022 - 19:49

Cardano (ADA) fiyatı, 0,42 doların biraz üzerinde işlem gördükten sonra düşüş kaydetti. Bu düşüşü takiben fiyat nispeten durgun kaldı. Kripto para piyasasında yaşanan çöküş ise ADA fiyatını 0,33 dolar seviyesine çekti. 0,30 dolarlık seviye kritik bir desteği temsil ettiği için ADA buraları sıkı bir şekilde tuttu. Yaşanan son yükseliş ise 0,33 dolarlık seviyeyi garantiledi.

Bitcoin fiyatının da bir süredir durgun kalması altcoin piyasasındaki zayıflığı arttırdı. Piyasadaki mevcut katılımcılar ise Cardano (ADA) fiyatı konusunda iyimser kalmaya devam ediyor.

Cardano fiyat tahmini

Cardano fiyatı, Kasım ayının ilk günlerinden beri alçalan bir flama içinde işlem görüyor. Başlangıçta fiyat 0,34 doların üzerine çıkarabilecek düşüş eğilimini kırmak için hamle yapıyor.Öte yandan, yükseliş girişimi durursa, fiyat sonunda geri düşebilir ve 0,31 dolarlık desteğe yakın seviyeleri test edebilir. Sonuç olarak güçlü bir şekilde toparlanma şansına sahip.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), düşük trend çizgisini takip ettiği için artış eğiliminde olacaktır. RSI hareketi göz önüne alındığında, önümüzdeki günlerde önemli bir yükseliş sağlamak için küçük bir geri çekilmenin yakın olduğunu ortaya koyuyor.MACD ayrıca uzun vadede bir yükseliş sinyali vermenin eşiğinde, bu da önümüzdeki 7 ila 10 gün içinde 0,4 dolara doğru önemli bir yükseliş sağlayabilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Coinpedia

Yazar Hasan Hüseyin Lif hakkında :

Siyaset, ekonomi, göç konularıyla ilgilenen bir 'sosyolog'. Blockchain teknolojisine olan ilgim beni önce KoinFinans'a yönlendirdi. Yaklaşık üç yıldır kripto para haberleri başta olmak üzere sektöre ilişkin yazılar hazırlıyorum.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?