Fiyat Uçuşa Geçti: Meme Coin Bu Gelişmelerin Ardından Fırladı!

Ethereum’un önde gelen Katman 2 çözümü Arbitrum ekosistemine ait meme coin ArbInu’nun fiyatı son beş günde %200’ün üzerinde değer kazandı. Meme coin bugün 0.01045 dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar ulaşmayı başardı. Bu dikkat çeken rallinin arkasında özel bir neden var mı? İşte detaylar.

Bir çeşit Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) klonu olan ancak Arbitrum’da bulunan ArbInu yükselişini sürdürüyor. Ralli o kadar etkileyiciydi ki meme coin yeni bir rekora imza attı.

ArbInu’nun böyle bir ralli başlatmasının ilk nedeni olarak 16 Mart’ta gerçekleşen Arbitrum ağının ARB airdrop’unu duyurması oldu. Etkinlik önümüzdeki günlerde gerçekleşecek ve etkinliğin şimdiden oldukça dikkat çektiğini söyleyebiliriz. Airdrop’a 600.000’den fazla cüzdanın katıldığı tahmin ediliyor. Bu airdrop duyurusunun patlaması Arbitrum ekosisteminde ve projelerinde dalga dalga yayıldı.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere ikinci bir sebep olarak ArbInu’nun dikkat çeken stratejisi gösterilebilir. Token 2023’ün başlarına kadar ortaya çıkmamış olsa da, kendisini tüm ekosistemdeki tek meme coin’miş gibi sunmayı çoktan başardı. Daha önce bir çok örnekte gördüğümüz gibi, ana akımdan çıkmayı başaran bu kripto para birimleri her zaman piyasadan bir parça talep görüyor. Bu noktada ArbInu dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve zirveye doğru ilerliyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.