Balinalar Bu Meme Coin’e Yüklendi: Ralli Mi Geliyor!

Shiba Inu balinaları, geçen hafta Shibarium beta test ağının piyasaya sürülmesiyle 10 trilyon tokenı çöpe attıktan sonra geri dönüş yapıyor. İlk 100 ETH balinası bu hafta SHIB biriktirmeye başlarken, tokenin değeri düşüyor. WhaleStats’ın son verilerine göre, iki farklı balina 20 Mart’ta yaklaşık 1,2 trilyon SHIB token satın aldı. Bu alımların toplam değeri yaklaşık 10,89 milyon dolardı.

İlk işlem ‘Kvothe’ cüzdan adresine sahip bir balina tarafından başlatıldı. Balina, 9,61 milyon dolar değerinde 899.999.734.985 (899,99 milyar) SHIB token satın aldı. Birkaç saat sonra, SHIB’in en ünlü balinası ‘BlueWhale0073’ token’a yeni bir giriş pozisyonu aldı. ‘BlueWhale0073’ 1,28 milyon dolar değerinde 122.047.578.208 (122,04 milyar) token satın alarak bir işlem gerçekleştirdi.

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere BlueWhale0073 bir yıldır istikrarlı bir şekilde SHIB tokenları biriktiriyor. Ancak bunları düzenli olarak kâr amacıyla atıyor. Ancak, blok zinciri teknolojisinin doğası gereği her iki balinanın kimliği de gizemini korumaktadır. Ayrıca, kısa bir süre önce, anonim bir balina, Crypto.com’dan 276 milyon dolar değerinde SHIB’i kendi saklama cüzdanına taşıdı.

Balina Alımları Fiyatını Pompalayacak mı?

Bu işlemler, SHIB’in fiyatının endekslerde yükselmesine yardımcı olmak için çok az şey yaptı.SHIB’in fiyatı artık balina alımlarıyla birlikte hareket etmiyor. Genel kripto para piyasalarıyla birlikte hareket ediyor.

Çok konuşulan Shibarium beta testnet sürümü bile SHIB’nin fiyatını yükseltmeyi başaramadı. Piyasalar şu anda bankacılık kriziyle sarsılıyor ve güneye yönelmeden önce bir dönüm noktasında duruyor. Bitcoin‘in 28.000 doların üzerine çıkmasına rağmen, önde gelen altcoinler ve meme tokenlar bu seviyeyi takip edemedi.

Haber yazıldığı sırada Shiba Inu 0,00001065 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik günlük işlemlerde %1,3 düşüş gösterdi. SHIB ayrıca, Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00008616 dolardan %87,65 düşüşte.

Kaynak : Watcher.guru


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.