Ocak 28, 2023

%48 Fırladı: Listeleme Haberi Meme Coin Rallisini Ateşledi

Shiba Inu’nun rakibi Floki (FLOKI), dün bildirdiğimiz üzere büyük bir ralliye başladı. Yeni yakım önerisine karşın fiyatta hareketlilik yaşandı, ardından gelen listeleme haberiyle bir meme coin büyük ralliye devam etti.

FLOKI son 24 saatte %48 oranında değer kazanarak 0.00001684 dolara ulaştı. Fiyat artışına bağlı olarak meme coin işlem hacmi de %386 oranında arttı. Cumartesi günkü hareket, Singapur merkezli MEXC borsasının Floki için destek eklemesinin ardından geldi.

MEXC borsası, 28 Ocak’ta FLOKI/USDT vadeli işlemlerini başlatacağını duyurdu. Floki ekibi listelemeyi kutlamak için Twitter üzerinde şunları söyledi:

“FLOKI vadeli işlemleri MEXC’de yayına girdi. Bu FLOKI’nin ilk vadeli işlem listelemesi ve ilgilenen kullanıcıların MEXC borsasında 20 kata kadar kaldıraçla FLOKI ticaretinden yararlanmalarına olanak tanıyor.”

Yeni DAO Önerisi

27 Ocak’ta FLOKI fiyatı gün içi düşük seviyesi olan 0.0000106 dolardan 0.0000177 dolara kayda değer bir yükseliş yaşadı.

Dün bildirdiğimiz üzere yükseliş dün yapılan bir duyurunun ardından geldi. Meme coin’in arkasındaki ekip, topluluğa sunduğu oylamada 55 milyon dolarlık FLOKI yakılmasını ve her işlem başına alınan ücreti azaltmayı önerdi.

Yeni Yakım Önerisi Meme Coin Fiyatını Uçuşa Geçirdi!

Teklif oylamadan geçerse Floki geliştirici ekibi yaklaşık 55 milyon dolar değerinde 4.97 trilyon token’ın dolaşımdan kaldırılacak.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?