Ocak 27, 2023

Yeni Yakım Önerisi Meme Coin Fiyatını Uçuşa Geçirdi!


Popüler meme coin ekibi yeni planını paylaştıktan sonra FLOKI fiyatı 5 ayın en yüksek seviyesine kadar yükseldi. Öneri şu şekilde özetlendi:

“Bu önerinin amacı, dao’nun Floki’nin geleceğini etkileyen iki kritik konuda karar vermesine izin vermektir:

  • Orijinal Floki cross-chain köprüsü
  • Floki token’ında %3 vergi”

Floki Inu’nun arkasındaki geliştiriciler, yaklaşık 55 milyon dolar değerinde FLOKI token’larını yakmak ve her işlem için alınan vergiyi azaltmak için bir öneri sundu. Söz konusu öneriye göre ekip, köprü token’larını yakabilir ve böylece her işlemden alınan vergiyi %0.3’e düşürebilir. Geliştiriciler konuyla ilgili şu ifadeleri kullanıldı:

“Köprü token’larını yakma kararının çok önemli (ve kalıcı!) bir karar olduğunu ve ETH ağının dolaşımdaki arzın daha yüksek bir yüzdesine sahip olduğunu anlıyoruz, bu nedenle BSC’ye geçiş yapmak isteyen büyük sahiplere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.”

Ekip planı paylaştıktan sonra meme coin fiyatı 5 ayın en yüksek seviyesine çıktı. Gün içi en düşük seviyesi 0.00001091 dolardı, sonrasında FLOKI 0.00001286 dolara kadar çıkmayı başardı. Bu yüzde 17’nin üzerinde bir artış yaşandığını gösteriyor.

Bunların yanında seçmenlerin büyük bir çoğunluğu gelen öneriyi desteklediklerini beyan ettiler.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : Koinfinans.com

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?