Şubat 24, 2023

%1323 Fırladı: Bu Meme Coin’de İşlem Hacmi Yükseldi! Neler Oluyor?

Önde gelen kripto para borsalarından Gate.io, Shiba Inu ekosisteminin en önemli coin’lerinden biri olan PawSwap (PAW) için destek ekleyeceğini açıkladı.

Borsa bu gelişmeyi kutlamak için 30.000 dolar değerinde PAW içeren bir airdrop da planladı. Bu destek meme coin fiyatının fırlamasına neden oldu. PAW 0.000000003621 dolar seviyesinde işlem görürken bir anda 0.000000009848 dolar seviyesine kadar çıkarak %171 oranında artış yaşadı. Bu fiyat artışı işlem hacminin de %1323 oranında artmasını sağladı.

İşlem hacmi, alıcılar ve satıcılar arasında değiş tokuş edilen toplam coin’lerin hacmini ifade eder. Hacim genellikle iki ucu keskin bir kılıçtır, çünkü hem alım hem de satım tarafı işlemlerini gösterir. Bununla birlikte, meme coin fiyatındaki artış, alımların bir üstünlüğü olduğunun kanıtı olabilir.

PawSwap, Shibarium Layer 2 çözümü üzerine kurulacak olan ilk çok chain’li merkezi olmayan borsa (DEX) olarak biliniyor.

Bunların yanında dün bildirdiğimiz üzere Güney Koreli kripto borsası Gate.io, Shiba Inu ekosisteminde yer alan meme coin Bone ShibaSwap (BONE) için de destek eklediğini açıkladı. BONE, son zamanlarda birçok borsa tarafından listeleniyor ve bu da fiyatın artmasını sağlıyor. Bu meme coin, Shibarium’da işlemler için ödeme olarak kullanılacak. İşlem ücretlerinin bir kısmı, geliştirici ekip tarafından Shiba Inu’ya dönüştürülecek ve yakılacaktır. Topluluk, bunun yakım miktarını muazzam bir şekilde artırmasını bekliyor.

Meme Coin’de Listeleme Müjdesi: Dev Borsa Destek Ekledi!

BONE’nin fiyatı Gate.io listeleme haberi üzerine yüzde 33’ün üzerinde arttı. PAW bundan çok daha fazla arttı. Bu yazının yazıldığı sırada PAW, 0.00000000931 dolardan işlem görüyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?