Şubat 23, 2023

Meme Coin’de Listeleme Müjdesi: Dev Borsa Destek Ekledi!


2013 yılında kurulmuş köklü bir kripto para borsası olan Gate.io, popüler meme coin BONE için destek eklediğini açıkladı.

Borsa kısa süre önce heyecan verici gelişmeyi blog yazısı ile duyurdu. Ekip tarafından yapılan duyuruya göre listeleme 24 Şubat’ta BONE/USDT işlem çifti üzerinden gerçekleştirilecek.

Gate.io, dünyanın en iyi 10 borsası arasında yer almaktadır. Platform, 224’ten fazla ülkeden 12 milyondan fazla kayıtlı kullanıcıya sahip ve bu da onu piyasadaki en büyük kripto para borsalarından biri yapıyor. Borsa şu anda 1400’den fazla dijital varlığı destekliyor. Böyle büyük bir borsanın BONE için destek eklemesi, meme coin benimsenmesi açısından önemli bir gelişme olarak kabul edilebilir.

Meme coin son zamanlarda başarılarıyla manşetlerde sıklıkla yer almaya ve kripto borsalarında listelenmeye başladı. Merakla beklenen Shibarium Beta’nın lansmanı yaklaşırken, giderek daha fazla borsa Bone ShibaSwap’i fark ediyor. Huobi, XTCOM ve Bitget de yakın zamanda BONE’u listeleyen borsalar arasında. Ek olarak Meme coin topluluğu bu listelemelerle yetinmiyor. Shiba Inu topluluğu, bu amaçla oluşturulan bir change.org imza kampanyasıyla, en iyi kripto borsası Binance’i BONE’u listelemeye çağırıyor.

Ayrıca, önde gelen bir kripto kredi platformu olan CoinRabbit, önümüzdeki hafta Bone ShibaSwap’a destek ekleme planını açıkladı.

Bunların yanında yakın zamanda meme coin ilk 100 kripto para arasına girdi.

Son gelişmeler, Bone ShibaSwap’in piyasa değerini olumlu yönde etkileyerek onu 2 dolara yaklaştırdı. Meme coin geçtiğimiz 24 saatte %9.32 artışla 2.02 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik işlem hacmi 17,821,577 (17,82 milyon dolar) seviyesinde, bu da güçlü yatırımcı ilgisinin ve talebinin bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : the crypto basic

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?