Ocak 24, 2023

%2384 Fırladı: Bu Altcoin’de İşlem Hacmi Yükseldi! Neler Oluyor?

Merkezi olmayan müzik akış platformunun yerel token’ı olan AUDIO, saatler içinde aniden %70’ten fazla değer kazandı. AUDIO token, fiyatı 24 Ocak’ta 0.20 dolardan 0.365 dolara yükselirken devasa bir yeşil mum oluşturdu.

Basın zamanında altcoin, son 24 saatte %64 artışla 0.316 dolar seviyesinde işlem görüyor. AUDIO’nun haftalık kazancı ise %68 civarında. Trader’ların yükseliş sonrasında harekete geçmesinin ardından işlem hacminin de %2384 oranında artmasını sağladı.

Bunların yanında altcoin, 2023’ün başından bu yana istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Yedi günlük pozitif hareketin ardından, fiyat 14 Ocak’ta 0.19 dolar seviyesine ulaştı ve ardından hafifçe geriledi. Ralli, 22 Ocak’ta bir kez daha hız kazandı. O zamandan beri Audius, her günü yeşilde kapattı.

Audius Coin Nedir? AUDIO Nasıl Alınır?

Ayrıca altcoin uzun bir sürenin ardından ilk kez Nisan 2022’den beri fiyatını sınırlayan günlük MA 200 bariyerini aştı.

Fiyat Neden Yükseldi?

Yakın tarihli bir açıklamaya göre AUDIO, kripto para borsası Coinbase için listeleme yol haritasına resmen eklendi. Listelemenin önümüzdeki birkaç hafta içinde yapılması bekleniyor, ancak kesin tarih henüz kamuoyuna açıklanmadı.

Coinbase, platformunda kısa süre içinde desteklemeyi planladığı kripto para birimlerini yol haritasına ekler. Borsa, şeffaflığı artırmak ve listelemelerden sonra coin’lerin fiyatı arttığında meydana gelen büyük fiyat hareketlerini en aza indirmek amacıyla yol haritasını düzenli olarak paylaşır. Bu şekilde listelemeler daha öncesinden bildirilir. Borsa fiyat artışının her ne kadar önüne geçmeye çalışsa da listeleme duyuruları küçük çaplı rallileri tetiklemeye devam ediyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?