Ocak 26, 2023

%30 Fırladı: Bu Altcoin Neden Uçuşa Geçti?

Audius (AUDIO) gün içerisinde yüzde 30’un üzerinde değer kazanarak, fiyatını 0.26 dolardan 0.34 dolara kadar çıkarmayı başardı. Bu yükselişle birlikte altcoin piyasadaki patlayan kripto paralar arasında yer aldı. Dahası AUDIO, geçen haftaya göre %93’ün üzerinde arttı ve piyasanın bu hafta başlarında kaydettiği kayda değer düşüş eğilimine karşı dayanıklı olduğunu kanıtladı.

%2384 Fırladı: Bu Altcoin’de İşlem Hacmi Yükseldi! Neler Oluyor?

Audius, bir müzik akışı protokolü olarak benzersiz bir hizmet sunuyor. Geleneksel müzik akışı endüstrisindeki verimsizliklerden ilham alan Audius, müzik ve sanatçıları yaratıcılıkları için uygun şekilde ödüllendiren bir platform olarak karşımıza çıkıyor. Sanatçıların müziklerini doğrudan hayranlarıyla paylaşmasına izin vererek, işleri kolaylaştırıyor da diyebiliriz.

AUDIO token’ın bugünkü yükselişinin arkasındaki üç temel neden şu şekilde sıralanabilir: müzisyen Jeronimo Cantillo’nun desteği, Snapchat özelliğinde paylaşım da dahil olmak üzere oluşturulan gelişmiş kullanıcı deneyimi ve platformda barındırılan önde gelen sanatçılarla gelişmiş topluluk etkileşimi.

Bu gelişmelerle kullanıcılar, paralarının ve platformda harcanan zamanın karşılığını en iyi şekilde verebilecek girişimleri sunma konusunda Audius’a güveniyorlar gibi görünüyor.

Bunların yanında kripto kışı AUDIO’yu da etkiledi: altcoin, 4.99 dolarlık ATH’sinden %93’ün üzerinde düşüş gösterdi. Buna karşın görünen o ki altcoin’in arkasındaki topluluk, ilk hamle avantajının gelecekteki fiyat istikrarına ve büyümesine yardımcı olacağı konusunda iyimser kalıyor.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?