Şubat 12, 2023

Meme Coin’de Büyük Gün Yaklaşırken 24 Trilyonluk Yakım Geldi!


Popüler meme coin Baby Doge Coin’in yeni yakım portalının yayına girmesine çok az bir zaman kaldı. Önceki duyurulara göre, BabyDoge’un yakım portalı 13 Şubat Pazartesi günü yayına girecek.

Bu yeni yakım portalıyla çok daha büyük miktarlarda BabyDoge’un dolaşımdan kaldırılması bekleniyor. Söz konusu portal aracılığıyla farklı bir yakım yöntemi uygulanacak. Buna göre, meme coin yakan kullanıcılar BabyDoge’ları daha düşük bir ücret karşılığında satın alabilecek.

Bunların yanında son 24 saatte 86.766 dolar değerinde 24.558.798.588.954 meme coin yakıldı. Şimdiye kadar, toplam arzın %48.249’una tekabül eden 202.646.954.965.716.224 BABYDOGE, 420 katrilyonluk ilk arzdan yakıldı.

Ayrıca, hali hazırda 1.684.457 seviyesinde olan BabyDoge sahiplerinin sayısı da artmaya devam ediyor.

BabyDoge fiyat hareketi

Baby Doge Coin, 2023’ün başından bu yana, olumlu ekosistem haberleri ve listelemelerle birlikte istikrarlı bir şekilde yükseldi. Üstelik yükseliş söz konusu gelişmeler dışında teknik analiz tarafından da destekleniyor. Meme coin grafiğinde “altın haç” olarak bilinen bir yükseliş geçişi göründü.

Geçtiğimiz yedi günde %16.27 oranında artış yaşayan BABYDOGE basın zamanında 0.000000003545 dolar seviyesinde işlem görüyor.

31 Ocak’tan bu yana art arda dokuz günlük pozitif fiyat hareketinin ardından BABYDOGE Coin, 10 Şubat’ta 0.0000000025 dolara düştü ve sonrasında keskin bir şekilde toparlandı. O zamandan beri yeşil renkte işlem gördü kaldı ve gün içi en yüksek seviyesi olan 0.00000000398 dolara kadar ulaşmayı başardı.

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Kaynak : u today

Yazar Şerife Pekdoğru hakkında :

2019 yılında yaptığım yatırımla kripto sektörüne girdim. Aynı yıl blockchain teknolojisi hakkında yazmaya başladım ve şu anda KoinFinans’ta yazar olarak görev alıyorum. Kripto paralara ilişkin yasal düzenlemer takip ettiğim konuların başında geliyor.

Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?