Mart 17, 2024

Ethereum ve Altcoinler Bir Ralliyi Hazırlıyor! Uzmanlara Göre Bazı Tahmini Altcoinler

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Sponsorlu içerik göndericisine göre Bitcoin’in son fiyat düşüşü 660 milyon dolarlık kripto likidasyonuna neden oldu. Ancak bu gerilemeye rağmen uzmanlar Ethereum ve diğer altcoinler için önemli bir ralli öngörüyor. Kripto piyasasındaki değişen gelgitlerin ortasında, bu tür değişimlere katkıda bulunan temel faktörleri ortaya çıkararak kripto para birimlerinin geleceğine dair benzersiz bir bakış açısı vaat ediyor.

BlastUP Birkaç Hafta İçinde 2 Milyon Doları Fon Topladı Fakat Geleceği Başarılı Olacak mı Merak Ediliyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre BlastUP, başlangıcıyla manşetlere çıkan bir Katman 2 blok zinciri olan Blast’a dayanan benzersiz bir launchpad platformudur. BlastUP, sadece birkaç hafta içinde 2 milyon doların üzerinde fon toplayarak Blast’ın izinden gidiyor. Proje yenidir, geleceği belirsizdir yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre eksiksiz bir Web3 ve yapay zeka araçları paketi ile DApp’leri başlatmaya yönelik yenilikçi çözümleri yeni başlayanlar için bir hit olacağından BlastUP’ın etkisi çok büyük olabilir. Platforma katılan herkes için kapsamlı bir araç seti ve ödüllendirici bir sistem sunduğu iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik göndericisine göre BlastUP tokenlerinin ön satışı devam ediyor ve beşinci aşamadaki fiyat 0,055 dolar olarak belirlenirken, borsalar tarafından kabul edilir ve ekibi sadık kalırsa fiyatında artış yaşanabileceği iddia ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bir Oyun Değiştirici Yakalayın: BlastUP Tokeni İncelemek için tıklayın

İçerik göndericisinin aktardığına göre BlastUP token sahipleri, token satışları için tahsisler, IDO’lara katılmak için özel sadakat ödülleri ve stake etme yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

Blok zinciri girişimlerinin daha hızlı büyümesine ve daha fazla kazanmasına yardımcı olmak gibi basit bir misyonu takip eden BlastUP, baskın bir güç olma yolunda ilerliyor. Projenin arkasındaki özel kripto meraklılarından oluşan ekip, vizyonlarına derinden bağlı ve kripto alanında kolay ve verimli bir patlama için türünün tek örneği bir fırlatma rampası olmak için iddialı planları var.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

BlastUP’ın ayrıntılı yol haritası 2026’ya kadar uzanmakta olup, bir AI IDO tarayıcısı, AI Startup Team Tools ve Community Marketplace’i tanıtmayı planlamaktadır.

BlastUP Tokenlarını İncelemek için tıklayın

NEAR Kısa Vadeli Yükseliş Eğilimi Gösteriyor

NEAR fiyatının 10 günlük basit hareketli ortalama olan 6,87 dolar’dan şu anki fiyat seviyesi olan 8,05 dolar’a yükselmesi kısa vadeli bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. NVIDIA’nın AI konferansına yaklaşan katılım, bu büyümeyi daha da artırabilir ve potansiyel olarak fiyatları 8,11 dolar’lık ikinci direnç seviyesini geçerek yeni zirvelere çıkarabilir. Olumlu RSI, MACD ve SMA göstergeleri de bu iyimser senaryo ile uyumludur.

Ancak, biraz dikkatli olmakta fayda var. Böylesine hızlı bir artış uzun vadede sürdürülebilir olmayabilir. Yapay zeka konferansı beklentisine rağmen, bu değişken piyasada hala risk var. En yakın destek seviyeleri 2,97 dolar ve 2,07 dolar ile önemli ölçüde daha aşağıda yer alıyor. Bu rakamlar göz önüne alındığında, yakında bir fiyat düzeltmesine tanık olmak şaşırtıcı olmayacaktır. Yükseliş tahminlerine rağmen, NEAR yükselen yörüngesini sürdürmezse yatırımcılar potansiyel kayıpları azaltmak için akıllıca hareket etmelidir.

Aptos Vakfı Movement Labs ile İş Ortaklığı Yapıyor: Fiyat Tahmini

Aptos Foundation’ın Movement Labs ile ortaklığı, birlikte çalışabilirliği potansiyel olarak artırabilir ve kısa vadede APT’nin fiyatı için yukarı yönlü bir yörüngeyi besleyebilir. Şu anki fiyatı 13,39 dolar olan ve ilk direnç seviyesi olan 13,77 dolar’a yaklaşan APT’nin bu seviyenin üzerine çıkması halinde ikinci direnç fiyatı olan 15,82 dolar’a ulaşması muhtemel. MACD şu anda bir alım öneriyor ve olasılıkları iyimser bir görünüme doğru hafifçe eğiyor.

Aksine, Aptos için potansiyel riskler de mevcut. 10 günlük basit hareketli ortalama mevcut fiyatla hemen hemen aynı olsa da, tavsiye satış yönündedir. Haberlerin ardından Aptos ivmesini koruyamazsa, 9,07 dolar’da destek bulabilir ve hatta 100 günlük basit hareketli ortalamaya göre ikinci destek seviyesi olan 6,41 dolar’a düşebilir. Bu durum, uzun vadeli beklentilere daha fazla önem veren potansiyel yatırımcılar tarafından değerlendirilebilir.

Cardano Fiyat Analizi: Dalgalanmaya rağmen 0,75 dolar direncini kırma potansiyeli

Dikkatimizi Cardano’ya çevirdiğimizde, yakın zamanda yeni Grayscale fonundan çıkarılması başlangıçta bir aksilik gibi görünebilir. Bununla birlikte, mevcut fiyat 0,72 dolar civarında seyrederken, en yakın direnç seviyesi olan 0,75 dolar’ın hemen altında konumlanmış durumdayız. Hem RSI hem de Stokastik RSI’ın nötr konumu göz önüne alındığında, bu direncin ötesine geçmek kısa vadede ADA için potansiyel olarak kartlarda olabilir. Yukarı yönlü ivmenin devam etmesi halinde ikinci direnç seviyesi 0,85 dolar’a ulaşabilir.

100 günlük Basit Hareketli Ortalama bir alım hareketi önermesine rağmen, 10 günlük Basit Hareketli Ortalama bunu bir Satış önerisiyle dengeleyerek doğal oynaklığa işaret ediyor. Ayrıca, her iki destek seviyesi de sırasıyla 0,52 dolar ve 0,38 dolar’ı işaret ediyor. Bu dinamik, olası bir düşüş senaryosunda olası geri çekilme bölgelerini ortaya çıkarıyor. Uzun vadeli perspektif göz önüne alındığında, ADA’nın mevcut konumu ve MACD’nin satış tavsiyesi potansiyel risklere işaret ediyor.

Sonuç

Cardano, Aptos ve NEAR beklenen rallinin ortasında umut vaat etse de, Blast ekosistemindeki ilk fırlatma rampası olan BlastUP geleceği başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor. Bu proje, finansal teknolojinin geleceğini ve etkileyici kazançlardan daha fazlasını, blok zinciri alanında büyüme için bir bağlantı noktası vaat ediyor. Kesin değildir risk bulunuyor.

BlastUP tokenin resmi sitesinden incelemek için tıklayın.

Twitter hesabı için tıklayın.

Telegram hesabı için tıklayın.

Discord hesabı için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : BlastUP
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?