Eylül 30, 2022

Ethereum Kurucu Ortağı Bu 3 Altcoin’i Biriktiriyor!


Son güncellenme : 23.10.2022 - 18:58

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Anthony Di lorio, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a ek olarak üç  popüler üç akıllı sözleşme altcoin’iyle de ilgilendiğini açıkladı.

Kitco News ile ilgili yeni bir röportajda Di lorio, bu projelerde çalışan insanlar nedeniyle Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Cosmos’u (ATOM) stokladığını söyledi.

“Her zaman büyük bir Polkadot hayranı oldum. Cosmos da aşırı ilgimi çekiyor. Cardano’nun ise neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırıyor. Her birinde potansiyel sınırlamalar veya potansiyel sorunlar olarak gördüğüm şeyler var, ancak yine de neler olacağını görmek için satın almaya devam ediyorum.”

Diğer projelerin iç işleyişine dahil değilim ve bazen gerçekten derinden incelemek ve potansiyel ölümcül kusurlarının nerede olabileceğini yakından görmek için gereken süreyi harcamak zor, ancak Polkadot gibi projeler… Ethereum’un kurucu ortağı bir arkadaş olan Gavin Wood tarafından yapılıyor. Cardano’nun arkasında ise Charles Hoskinson var. Arkalarındaki insanlar hakkında bilgim var, nereye gideceklerini, ne yönde ilerleyeceklerini bilmiyorum ama sorunları çözmeye çalışıyorlar.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Di lorio, bu platformların başarısız olması durumunda yine de öğrenme fırsatları sunabileceklerine inandığını söylüyor.

“Bu teknolojilerin çoğu, başarılı olsun ya da olmasın, her konuda değerli öğrenme dersleri veriyor, böylece başarısız olsalar ya da bir şey olsa bile, ‘Peki, bundan ne öğrendik ve bundan ne çıkarabiliriz? ‘ şeklinde hareket ediyorlar ve bunlar çözemedikleri bir sorunu çözmek için potansiyel olarak çok cesur girişimler. Nereye gittiklerinden emin değilim, ama onları yakından inceliyorum.”

Eylül ayında birleşmenin tamamlanmasının ardından konuşan di Lorio, Ethereum’un hala bir Proof-of-Work (hisse kanıtı) mekanizmasına geçişin platforma nasıl hizmet edeceğini değerlendiriyor olduğunu söyledi.

“Proof of Work’ün merkezileştirme riskleri konusunda endişeliyim. Sanırım şu anda, gerçekleşen tüm doğrulamaların neredeyse %50’sini oluşturan yalnızca iki adres veya bir şey olduğu ortaya çıktı.

Şu anda çok fazla güce ve doğrulamaya sahip olan borsalar gibi varlıklarla ilgileniyorum. Bu mükemmel bir sistem değil ve kim bilir daha büyük risklere yol açabilecek, daha önce düşünülmeyen şeyler ortaya çıkabilir. Hangi sistemin daha iyi olduğuna karar vermek için neler olacağını ve bundan neler çıkacağını bekleyip görelim.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kaynak : Koinfinans.com
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?