Ethereum Kurucu Ortağı Bu 3 Altcoin’i Biriktiriyor!

0
Ethereum Kurucu Ortağı Bu 3 Altcoin'i Biriktiriyor!

Ethereum (ETH) kurucu ortağı Anthony Di lorio, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a ek olarak üç  popüler üç akıllı sözleşme altcoin’iyle de ilgilendiğini açıkladı.

Kitco News ile ilgili yeni bir röportajda Di lorio, bu projelerde çalışan insanlar nedeniyle Cardano (ADA), Polkadot (DOT) ve Cosmos’u (ATOM) stokladığını söyledi.

“Her zaman büyük bir Polkadot hayranı oldum. Cosmos da aşırı ilgimi çekiyor. Cardano’nun ise neler yapabileceğini görmek beni heyecanlandırıyor. Her birinde potansiyel sınırlamalar veya potansiyel sorunlar olarak gördüğüm şeyler var, ancak yine de neler olacağını görmek için satın almaya devam ediyorum.”

Diğer projelerin iç işleyişine dahil değilim ve bazen gerçekten derinden incelemek ve potansiyel ölümcül kusurlarının nerede olabileceğini yakından görmek için gereken süreyi harcamak zor, ancak Polkadot gibi projeler… Ethereum’un kurucu ortağı bir arkadaş olan Gavin Wood tarafından yapılıyor. Cardano’nun arkasında ise Charles Hoskinson var. Arkalarındaki insanlar hakkında bilgim var, nereye gideceklerini, ne yönde ilerleyeceklerini bilmiyorum ama sorunları çözmeye çalışıyorlar.”

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere Di lorio, bu platformların başarısız olması durumunda yine de öğrenme fırsatları sunabileceklerine inandığını söylüyor.

“Bu teknolojilerin çoğu, başarılı olsun ya da olmasın, her konuda değerli öğrenme dersleri veriyor, böylece başarısız olsalar ya da bir şey olsa bile, ‘Peki, bundan ne öğrendik ve bundan ne çıkarabiliriz? ‘ şeklinde hareket ediyorlar ve bunlar çözemedikleri bir sorunu çözmek için potansiyel olarak çok cesur girişimler. Nereye gittiklerinden emin değilim, ama onları yakından inceliyorum.”

Eylül ayında birleşmenin tamamlanmasının ardından konuşan di Lorio, Ethereum’un hala bir Proof-of-Work (hisse kanıtı) mekanizmasına geçişin platforma nasıl hizmet edeceğini değerlendiriyor olduğunu söyledi.

“Proof of Work’ün merkezileştirme riskleri konusunda endişeliyim. Sanırım şu anda, gerçekleşen tüm doğrulamaların neredeyse %50’sini oluşturan yalnızca iki adres veya bir şey olduğu ortaya çıktı.

Şu anda çok fazla güce ve doğrulamaya sahip olan borsalar gibi varlıklarla ilgileniyorum. Bu mükemmel bir sistem değil ve kim bilir daha büyük risklere yol açabilecek, daha önce düşünülmeyen şeyler ortaya çıkabilir. Hangi sistemin daha iyi olduğuna karar vermek için neler olacağını ve bundan neler çıkacağını bekleyip görelim.”

Güncel fiyat hareketini buradan takip edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın