Ocak 29, 2024

Ethereum Fiyatı için Tehlike Uyarısı Yapan Analist Patlayacak O Varlıklara Dikkat Çekti!

Yaptığı tahminlerle sık sık gündeme gelen kripto para analisti Rager, spot Ethereum ETF’lerine ilişkin potansiyel onay spekülasyonlarına rağmen ETH’nin BTC’den daha kötü performans göstermeye devam edeceğini düşünüyor.

ETH/BTC grafiğini izlediğini aktaran Rager, Ethereum‘un bu ayın başlarında iyimser bir görünüm sunmasına rağmen uzun vadede hala yeterince iyi olmadığını düşünüyor. Analist, fiyatın Ocak ayının başında yaptığı üç günlük yükseliş haricinde pek de iyimser görünmediğini belirtti.

ethereum fiyatı bitcoin ile yarışabilir mi

Koinfinans.com olarak bildirdiğimiz üzere geçtiğimiz hafta ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Grayscale’in Ethereum Trust (ETHE) ürününü bir ETF’ye dönüştürme talebini onaylama ya da reddetme kararını erteledi. SEC ayrıca Nasdaq Borsası’nın BlackRock’ın iShares Ethereum Trust’ını listeleme ve ticaretini yapma talebi üzerine de benzer bir işlem yapma kararı aldı.

ABD'li Şirketlerden Yeni ETF Atağı: Sıradaki Altcoin O Olacak!

Rager, kripto para piyasasındaki genel gidişatı da analiz ederek uzun vadeli yükseliş görünümünün devam ettiğini belirtti. Analiste göre kripto paralar er ya da geç daha yüksek seviyelere ulaşacak ve dalgalanmayı azaltarak daha stabil görünüm sunacak.

Analist kripto para piyasasında etki yaratacağına inandığı sektörün “oyunlar” olduğunu belirterek, kaliteli yapımların güç kazanabileceğine inanıyor.

Kaynak : The Daily Hodl
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?