Mart 11, 2024

Ethereum (ETH) ve Tron (TRX) Boğalarının Gözü DeeStream (DST) Projesini İncelemede!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

İyi bir amaç için olsa da, son dört hafta kripto piyasasının ne kadar değişken olabileceğini mükemmel bir şekilde tasvir etti. Piyasa bir boğa koşusuna girerken, coinlerin fiyatları piyasanın emirlerine göre hızlı bir şekilde değişiyor.

Sponsorlu içerik göndericisine göre bunun ortasında, geleceği belirsiz olan DeeStream (DST) analistleri, Ethereum (ETH) ve TRON’un (TRX) yatırımcıları tarafından incelendiği aktarılıyor.

Ethereum (ETH) 4.000 Dolara Ulaştı, ATH’ye Ulaşma Yolunda mı?

CoinMarketCap’teki Ethereum (ETH) fiyat grafiği, bu boğa piyasasının Ethereum (ETH) üzerindeki etkisinin gerçek bir tasviri olarak, geçtiğimiz ay boyunca tutarlı bir yükseliş gösterdi.

Bu tutarlı fiyat artışına rağmen Ethereum (ETH), muadili Bitcoin’e (BTC) kıyasla biraz yavaş kaldı. Bitcoin’in (BTC) 50 bin dolara ulaştığı ve iki haftadan kısa bir süre içinde 2021’deki tüm zamanların en yüksek rakamını geçtiği yerde, Ethereum (ETH) yalnızca 4 bin dolar’a dokunmayı başardı

Ancak analistler Ethereum’un (ETH) küçük bir gerileme yaşadığını ve kısa süre içinde 2021’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını düşünüyor.

TRON (TRX) Değerleri Boğa Koşusunun Ortasında Düşüyor mu?

Kripto piyasası bir boğa koşusunun ortasında ve birçok coin bu değişimi yansıtıyor. Birkaç coin önceki en yüksek rakamlarına ulaşıp geçerken, diğer coinlerin değeri istikrarlı bir şekilde yükseliyor. Bir de geçen hafta değerleri düşen TRON (TRX) var.

Aylık ve yıllık genel bakışa göre TRON (TRX), sırasıyla %9 ve %136 kazanç kaydederek hala yeşil renkte. Ancak, Bitcoin’in (BTC) kısa süreliğine de olsa 70 bin dolar’a ulaştığı bir haftada, diğer tüm coin’ler kazanırken TRON’un fiyatındaki gerileme endişe verici.

TRON (TRX) sahipleri, bunun coin için ne anlama geldiğini ve bu gerilemenin tek seferlik bir deneyim mi yoksa yeni bir fiyat trendinin başlangıcı mı olduğunu merak etmekte haksız sayılmazlar. Geriye kalan tek şey, hafta ilerledikçe TRON (TRX) fiyatlarını izlemek.

Ethereum (ETH) ve TRON (TRX) Boğaları DeeStream’in Ön Satışını Araştırıyor

Sponsorlu içerik göndericisine göre yatırım söz konusu olduğunda, DeeStream (DST) bazı kripto para yatırımcıları tarafından araştırıldığı iddia ediliyor. DeeStream (DST) geleceği başarılı olacak mı yoksa hayal kırıklığına mı uğratacak merak ediliyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Analistlerin DeeStream (DST) ön satışı için kesin olmayan kazanç ön görüyorlar, Ethereum (ETH) ve TRON’dan (TRX) boğa yatırımcıları DeeStream’in projesi ve ekibi hakkında araştırmalarını yapıyorlar. Riskli projedir.

İçerik göndericisine göre DeeStream’in devam eden ön satışı henüz ilk aşamasında ve token başına 0,046 dolardan 210 milyon token satıyor. DeeStream’in token ön satışına katılan yatırımcılar, yönetişim yardımcı programı, projenin tüm yeni sürümlerine erken erişim ve platform tarafından elde edilen tüm gelirden %50 pay gibi özel avantajlarla birlikte gelen tokenleri alabilecekleri iddia ediliyor. Yatırım kayıp riski bulunmaktadır.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?