Şubat 28, 2024

Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) Yatırımcıları, DeeStream (DST) Ön Satışı Hakkında Bilgi Topluyor!

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski bulunmaktadır, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.

Kripto para piyasası, oynaklığı ile tanınır ve büyük kazançlar elde etmek için piyasa trendlerini izlemeniz ve hangi dalgaları süreceğinizi bilmek gerekir. Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) yatırımcıları, yeni proje geleceği belirsiz DeeStream (DST)’i yakından takip ettiği aktarılıyor. DeeStreaming (DST), henüz ön satış aşamasında olan geleceği başarılı olup olmayacağı merak edilen bir proje oldığu aktarılıyor.

Ethereum (ETH) iyi bir yükselişten keyif alıyor

Ethereum (ETH) basın zamanında 3,280.15 dolar’dan işlem görüyor, bu da önceki 7 güne kıyasla %8.96’lık bir artışı temsil ediyor. Piyasa değeri açısından ikinci en büyük kripto para için iyi bir ay oldu, son 30 günde %43.95’ten fazla arttı. Yatırımcılar, Ethereum’un (ETH) yükselmeye devam etmesini ve muhtemelen Nisan 2022’de son ulaştığı 3,500 dolar’lık zirveye ulaşmasını bekleyebilir.

Litecoin (LTC) son haftada düştü

Litecoin (LTC) basın zamanında 71.42 dolar’dan işlem görüyor, bu da geçen haftaya göre %1.84 daha az. Önceki 30 gün boyunca %3.43 artmasına rağmen, son düşüş, DeeStream (DST) gibi diğer projeleri düşünmek isteyebilecek yatırımcıların kalplerinde şüphe uyandırıyor.

DeeStream (DST), video akışına yeni bir yaklaşım

Sponsorlu içerik göndericisine göre geleceği belirsiz olan DeeStream (DST), artırılmış güvenlik ve şeffaflık için blockchain üzerine inşa edilmiş dünyanın ilk merkezi olmayan video platformu kurmak istiyor. YouTube, Kick ve Twitch gibi merkezi akış platformlarının sınırlamalarına ve sorunlarına yenilikçi ve yeni bir çözümdür. Fakat başarılı olup olmayacağı belirsizdir, risk bulunuyor.

Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır, herhangi bir işlem yapmadan öce detaylı araştırmanızı yapınız.

Bu platformlar, yönetim kurulundan farklı görüşler ifade eden hesapları demonetize etme ve hatta kayıttan silme konusunda bilinir. Ayrıca yüksek işlem ücretleri ve para çekme gecikmeleri sorunu da var. DeeStream (DST) ile tüm bunlara çözüm sunabileceği iddia ediliyor. Kesin değildir, yatırım kayıp riski taşımaktadır.

İçerik üreticileri, platformun görüşlerini ifade ettikleri için kullanıcıları asla yasaklamayacağından emin olabilirler, bu da sansür korkusuyla yaratıcılıklarını kısıtlamaları gerekmeyeceği anlamına gelir. DeeStream (DST), sektördeki en düşük işlem ücretlerini talep eder ve ayrıca anında para yatırma ve çekme işlemleri sunar, bu da gereksiz gecikmelerin veya uzun bekleme sürelerinin olmadığı anlamına gelir.

Bunların yanı sıra, DeeStream (DST), kullanıcıları çekecek teşviklere de sahiptir. Kullanıcılar, platformda komisyon ücreti olmadan farklı kripto paraları takas etme şansı olabileceği iddia ediliyor. Ayrıca belirli görevleri tamamlayarak ve önemli kilometre taşlarına ulaşarak para kazanabilme ihtimalleride iddia ediliyor. Fakat geleceği belirsizdir, dikkatli olunmalıdır.

Hala ön satış aşamasında olmasına rağmen, DeeStream (DST) ilgi gördüğü iddia. ediliyor. Yalnızca 300 milyon token var ve likidite ömür boyu kilitlendiği iddia ediliyor. Yatırımcılar, DeeStream (DST) tokenini, 0.04 dolar’lık fiyattan alabilecekleri iddia ediliyor. Risk bulunuyor.

DeeStream (DST) tokeni incelemek için tıklayın.

*Yazı yatırım tavsiyesi değildir! Sponsorlu (reklam) bir içeriktir. Kripto para yatırımları yüksek riskli yatırımlardır yatırım kayıp riski taşımaktadır, herhangi bir işlem yapmadan önce detaylı araştırmanızı yapınız.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu, sponsorlu bir içerik ve basın bültenidir. KoinFinans.com, ilgili şirket tarafından sağlanan bu sayfadaki içeriğin doğruluğunu garanti edemez ve bu sayfada yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili doğabilecek zararlardan sorumlu tutulamaz. Kripto para yatırımları yüksek risk içermektedir, okuyucular, herhangi bir işlem yapmadan önce kendi detaylı araştırmalarını yapmalıdırlar.
Kaynak : DeeStream
Risk Açıklaması:Koinfinans.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Koinfinans.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Koinfinans.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Koinfinans.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinfinans.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinfinans.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Koinfinans.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Koinfinans.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Koinfinans.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Koinfinans.com’u bağlamaz.


Uyarı: Koinfinans.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Koinfinans.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Koinfinans.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.


Haber Yorumları ( 0 )

Henüz yorum bulunmuyor. İlk yorumu siz yazmak istermisiniz ?