Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini: ETH Boğaları, Yeniden Yükselmeye Hazırlanıyor!

0
Ethereum (ETH) Fiyat Tahmini: ETH Boğaları, Yeniden Yükselmeye Hazırlanıyor!

Ethereum fiyatı, 3.820 dolara doğru %12’lik bir sıçrama öngören bir yükseliş grafiği modeli oluşturmaya devam ediyor. Bu durumu, 3,398 doların üzerindeki bir kapanış ya da dilimlenme, bu iyimser tahmini doğrulayacaktır.

Ethereum (ETH), %78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 3.709 dolar seviyesinde sert bir engelle karşı karşıya kalabilir. Ancak genel tabloya baktığımızda, bir yükseliş grafiği paterni oluştuğu için Ethereum fiyatı tersine bir harekete hazırlanıyor olabilir. ETH boğaları, eğer token 3.398 doların üzerine çıkarsa, iyimser tezi doğrulayarak 3.820 dolara doğru %12’lik bir yükselişi takip edecektir.

Ethereum Boğalarının Gözü %12’lik Yükselişte

Ethereum fiyatı şu anda 4 saatlik grafikte bir “fincan-kulp” paterni oluşturuyor ve bu, yükselişin tersine dönebileceğini gösteriyor. Yöneten teknik model tarafından verilen yükseliş hedefinin radarda olması için ETH’nin boyun çizgisinin üzerinde 3.398 dolardan dilimlenmesi gerekiyor.

Ethereum fiyatı için ilk direnç çizgisi, 3,347 dolar ile %38.2 Fibonacci geri çekilme seviyesinde yer alıyor. Boğalar bu engeli aşmayı başarırsa, ETH hakim grafik deseninin boyun çizgisini 3.398 dolar olarak etiketlemeyi hedefleyebilir.

Boyun çizgisinin üzerindeki bir dilim, radarda %12’lik bir artışla 3.820 dolara doğru yükseliş grafiği modelini doğrulayabilir.

ETH fiyatı, iyimser hedefe ulaşılmadan önce zorluklarla karşılaşmaya devam edecek. ETH için yoldaki diğer ek ilk engel, 3.453 dolarda %50 geri çekilme seviyesinde, ardından 100 dört saatlik Basit Hareketli Ortalamada (SMA) 3.488 dolar seviyesinde yer alıyor.

%61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 3.558 dolarda, ardından 3.709 dolarda azalan direnç çizgisinde 200 dört saatlik SMA ve %78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelen ek rüzgarlar ortaya çıkabilir.

ETHUSDT

Bahsettiğimiz engelin üzerindeki yalnızca bir dilim, Ethereum fiyatına Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI) tarafından verilen direnç çizgisiyle kesişen 3.820 dolara ulaşma fırsatı sunacaktır.

Bununla birlikte, satış baskısı artarsa, Ethereum fiyatı 21 dört saatlik SMA’da 3.245 dolardan, ardından 50 dört saatlik SMA’da 3.216 dolardan, % 23.6 Fibonacci geri çekilme seviyesine denk gelecek şekilde anında destek keşfetmeye çalışacak.

Satış emirlerindeki ek bir artış, Ethereum fiyatını 11 Ocak’ın en düşük seviyesi 2.979 dolara doğru düşürebilir.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Kripto Para Borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indererek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın