Ethereum Balinası, Bir Kripto Para Borsası Token’ına 637 Milyon Dolar Harcadı! İşte Yatırım Yapılan Altcoin

0
Ethereum Balinası, Bir Kripto Para Borsası Token'ına 637 Milyon Dolar Harcadı! İşte Yatırım Yapılan Altcoin

Büyük bir Ethereum (ETH) balinası, bir kripto türev borsasının yerel varlığına yatırım yaptı ve toplam yatımını 637 milyon dolarlık devasa bir sayıya çıkardı.

Balina izleme ve takip platformu WhaleStats tarafından yayınlanan verilere göre en güçlü 105. Ethereum balinası olan bir cüzdan sahibi, tek seferlik bir işlemler 637,14 milyon dolar değerinde 15.720.427 FTX Token (FTT) satın aldığı bilgisini paylaştı.

FTX Token, vadeli işlemler, kaldıraçlı belirteçler ve tezgah üstü trade için bir kripto para birimi türev ticaret platformu olan FTX’in hizmet belirteci olarak kullanılmakta.

Balina tarafından gerçekleştirilen devasa işlem, FTT’yi son 24 saat içinde ortalama 637.149 dolar satın alma miktarıyla en büyük 1.000 Ethereum cüzdanında en çok satın alınan tokenler listesinde birinci sıraya yerleştirdi.

FTT, 1:1 oranında Ethereum‘u temsil eden bir kripto varlık olan Wrapped Ethereum’un (WETH) ve ayrıca sırasıyla 132.682 dolar, 42.230 dolar ve 30.641 dolarlık ortalama satın alma miktarlarıyla stabilcoin Tether (USDT) ve Ethereum’un üzerinde yükseliyor.

Source: WhaleStats

Ethereum hariç, FTT şu anda popüler meme coin Shiba Inu’yu (SHIB) geride bırakarak ilk 1000 ETH adresi arasında en büyük toplam dolar değerine sahip token olarak ön plana çıkıyor.

Yazma sırasında, en büyük Ethereum balinaları toplu olarak 1,49 milyar dolar değerinde FTX Tokenına sahip durumda Bu arada, aynı yatırımcı grubu toplamda 1,17 milyar dolar değerinde SHIB’a satın almış durumda.

Ethereum balinalarının şu anda büyük miktarlarda elinde bulundurduğu diğer coinler USD Coin (USDC) ve Tether’in yanı sıra kripto borsası OKEx’teki tüccarların ücret ödemesine, faiz kazanmasına ve yeni dijital varlık projelerine katılmasına izin veren yardımcı program tokeni OKB olduğu görülüyor.

Source: WhaleStats

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Son olarak Koinfinans ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Lider kripto para borsası Binance'de %10 komisyon indirimli hesap açmak için tıklayın!


Güncel son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Koinfinans.com'u  Twitterda takip edin, Google Newste takip edin, İnstagramda takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın! Android Uygulamamızı indirerek en güncel haber ve analizleri takip edebilirsiniz.

CEVAP YAZ

Lütfen yorumunuzu yazın!
Lütfen isminizi yazın